9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Компанія “Інтерпроінвест” розробляє новий 40-мм гранатомет та автомат “Малюк” з регульованим прикладом (відео)

Компанія InterProInvest розробляє новий ручний гранатомет на основі ГП-25 та модернізує приклад автомата “Малюк”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Світлини з випробуваннями нового гранатомету на базі радянської розробки (40-мм ГП-25 “Костер” почав постачатися у війська ще у 1978 році) з’явилися в соціальній мережі Facebook.

Відзначається, що версія компактного однозарядного гранатомета розробляється в інтересах Сил спеціальних операцій Збройних сил України.

blank
40-мм гранатомет від компанії InterProInvest / Фото: Sergey Grinenko

Варто додати, що це не єдина новинка, над якою працюють фахівці приватної компанії InterProInvest (ТОВ “Інтерпроінвест”).

Так, нещодавно з’явилося відео автомата “Малюк” (у військовій версії – “Спеціальний автомат “Вулкан-М”) з регульованим прикладом та ще кількома нововведеннями.

https://www.facebook.com/100009353868136/videos/2688467101475059/?t=0

Нагадаємо, “Малюк” є продуктом глибокої модернізації автомата Калашникова за компонуванням bullpup, який був прийнятий на озброєння Збройних сил України у 2017 році. Нове компонування дозволила суттєво скоротити довжину автомату, зробивши його більш компактним, та змістити центр ваги у більш зручну точку, що покращує точність вогню.

blank

Наразі відомо, що версії “Малюка” у калібрі 5,45 та 7,62 мм серійно виготовляються та постачаються українським силовикам. Так на виставці “Зброя та Безпека-2019” представники InterProInvest повідомили, що на озброєнні українських підрозділів (здебільш спецпризначенців) стоять вже тисячі таких автоматів.

blank
Оператори-розвідники 73 МЦ СпП озброєні автоматами “Малюк” у складі абордажних груп провели тренування з ведення ближнього бою на кораблях ВМСУ / Фото: 73 морський центр СпП

Варто додати, що однією з найбільших проблем зброї з подібним компонуванням є саме регулювання прикладу. Як можна побачити, інженери української компанії роблять успішні кроки для її вирішення, що зробить український автомат ще більш зручним та привабливим для бійців.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають