9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Травня, 2022

Компанія “Балістика” запатентувала жіночий бронежилет

Керівник вітчизняної компанії “Балістика” (яка займається виробництвом засобів захисту) Олександр Довгий запатентував жіночий бронежилет, який було розроблено на запит Національної гвардії України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

Автор розробки вказує, що сьогодні існують бронежилети та плитоноски, які мають стандартизовану форму, яка задана саме формою плити. Вони не враховують особливості анатомічної будови жіночого тіла, що створює дискомфорт при експлуатації виробу.

blank

Водночас бронежилет, що патентується, має систему демпферів розташовану на внутрішній частині передньої деталі бронежилета між бронеплитою та тілом користувача, не впливаючи на форму самої бронеплити, з можливістю утворення відповідної ніші, для компенсації анатомічних особливостей користувачок – грудей.

blank

Крім того, такий варіант жилета годиться для чоловіків з розвинутими грудними м’язами.

Система демпферів складається з трьох об’ємних подушок — центральної верхньої та двох нижніх. Форма демпферів дає можливість заповнити об’єм між виступаючими частинами тіла та створити відповідні ніші. Зазначається, що бронежилет пропонованої конструкції може бути виготовлений на існуючому швейному обладнанні.

blank

Нагадаємо, що кілька дослідних бронежилетів ТОВ “Балістика” були передані на тестування військовослужбовцям-жінкам 1-ї Президентській бригаді оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка Національної гвардії України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають