9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Комлпекси “Вільха” та “Нептун” виконають чергові пуски 31 березня та 2-4 квітня

Чергові пуски вітчизняних ракетних комплексів “Вільха-М” та РК-360 МЦ “Нептун” відбудуться 31 березня та впродовж 2-4 квітня.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Для комплексу крилатих ракет РК-360 МЦ “Нептун” це стане черговим етапом заводських випробувань українських ракетних комплексів, після якого ймовірно будуть призначені державні.

Відповідно до морського припису 0501/2020 31 березня 2020 року буде перекритий північно-західна частина Чорного моря, за оцінками Українського мілітарного порталу відповідно до попередніх випробувань відстріляється ракетний комплекс “Вільха-М” на максимальну дальність.

Пуски здійснюватимуться з Державного випробувального полігона «Алібей» на півдні Одеської області по полігону на Тендрівській косі у Херсонській області.

blank
Район перекритий для пусків “Вільхи” 31 березня 2020 року

“Вільха-М” – це проект створення високоточних 300 мм реактивних боєприпасів з максимальною дальністю 130 км.

Попередня версія корегованого снаряду “Вільха” вже завершила державні випробування та перебуває на озброєння підрозділів Збройних Сил України. Її серійне виробництво було розпочато наприкінці 2018-го року.

Згідно морського припису 0505/2020 впродовж 2-4 квітня на Державному випробувальному полігоні «Алібей» відбуватимуться пуски, район перекриття яких відповідає аналогічним, що проводились до комплексу крилатих ракет наземного базування РК-360 МЦ “Нептун”:

blank
Район перекритий для пусків Нептуна 2-4 квітня 2020 року

РК-360 МЦ – комплекс крилатих ракет наземного базування з протикорабельною ракетою призначений для ураження бойових кораблів класів крейсер, есмінець, фрегат, корвет, десантних, танкодесантних кораблів та транспортів, які діють як самостійно, так і в складі корабельних груп і десантних загонів, та берегових радіо-контрасних цілей, в простих і складних метеоролічних умовах у будь який час доби і року, при активній вогневій та радіелектронній протидії противника.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають