9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

Командувачу Сухопутних військ продемонстрували новий ракетний комплекс КБ «ЛУЧ» (відео)

Командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський відвідав КБ «ЛУЧ», де йому презентували найновішу розробку – ракетний комплекс РК-10.

Цей комплекс, за твердженням розробників, здатний збивати безпілотники та гелікоптери. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

Нагадаємо, що універсальну ракету РК-10, що може застосовуватися проти танків і літаків, КБ «Луч» представило на XVI Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека 2019».

Універсальна керована ракета у транспортно-пусковому контейнері РК-10 зі змінними бойовими частинами призначена для враження нерухомих та рухомих сучасних броньованих цілей із динамічним захистом, невеликих кораблів (катерів) та низколетючих повітряних цілей.

Ракета не самонавідна – вона наводиться на ціль лазерним променем (аналогічно ПТКР від КБ «ЛУЧ»), який світить їй у хвіст (на фото нижче можна побачити приймач).

blank

Максимальна дальність стрільби ракетою складає 10 км. Маса ракети – 62 кг, бойової частини – 38 кг. Довжина транспортно-пускового контейнера – 2144 мм, діаметр ТПК – 190 мм.

Протитанковий варіант ракети Р-10-К оснащується 152-мм тандемною кумулятивною бойовою частиною (на фото) із заявленим бронепробиттям у 1100 мм за динамічним захистом. Застосовувати протитанкову версію передбачається передусім з бойових гелікоптерів.

blank
ЗРК Ближньої дії на базі ракети РК-10 з шасі “Варта” від компанії “Українська бронетехніка”. Фото: Defense Express.

Зенітна ракета Р-10-ОФ оснащується 130-мм осколково-фугасною бойовою частиною з ударним ядром та безконтактним підривачем. ЗКР Р-10-ОФ призначена для застосування у мобільних зенітно-ракетних комплексах. Крім того, ракета здатна пробити до 120-мм броні.

Швидкість ракети, що оснащена двома двигунами, складає 750 м/с.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають