9.5 C
Alba Iulia
Середа, 23 Червня, 2021

Коломойський та Боголюбов відкрили дві компанії з виробництва боєприпасів

 • Олігархи Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов є кінцевими бенефіціарними власниками ТОВ «Таргет-М» і ТОВ «Рокита-М». Ці компанії зареєстровані в січня 2020 року. Їх основний вид діяльності — виробництво зброї та боєприпасів.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на petrimazepa.com.

  Обидві компанії знаходяться на Західній Україні, причому за їхніми адресами знаходяться дві інші компанії Коломойського – «НПК-Галичина» і «Нафтохімік Прикарпаття».

  Згідно з даними в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, фірма «Рокита-М» зареєстрована в місті Надвірна Івано-Франківської області за тією ж адресою, що і «Нафтохімік Прикарпаття». Серед кінцевих бенефіціарів останньої — Коломойський і Боголюбов. Відповідно до реєстру, серед засновників компанії «Рокита-М» – «ГРЕЙ ФОКС ІНТЕРНЕШНЛ ЛЛС» (Флорида, США, розмір внеску до статутного фонду – 1000 гривень) і «Нафтохімік Прикарпаття» (розмір внеску до статутного фонду – 9000 гривень). Керівник компанії — Ігор Паньків.

  Кінцеві бенефіціарні власники (контролери): Геннадій Боголюбов (Київ), Олексій Буйніс (Київ), Світлана Делі (Ізраїль), Юрій Кіперман (смт Козин, Київська область), Ігор Коломойський (Женева, Швейцарія), Корф Мордехай Юда (Майамі Біч, США), Євген Кричевський (Київ), Лейбер Уріел Цві (Майамі Біч, США), Захар Палиця (Женева, Швейцарія), Оксана Палиця (Шене-Бугеріс, Швейцарія), Дмитро Потішман (Натанья, Ізраїль). Розмір статутного капіталу ТОВ «Рокита-М» – 10 000 гривень.

  Серед видів діяльності:

  • виробництво зброї та боєприпасів (основний),
  • обслуговування систем безпеки.

  У свою чергу, компанія «Таргет-М» зареєстрована в Дрогобичі Львівської області за тією ж адресою, що і «НПК-Галичина» Коломойського. Серед засновників «Таргет-М» – «ГРЕЙ ФОКС ІНТЕРНЕШНЛ ЛЛС» (Флорида, США, розмір внеску до статутного фонду – 5 000 гривень) і «НПК-Галичина» (розмір внеску до статутного фонду – 45 000 гривень). Розмір статутного капіталу – 50 000 гривень. Види діяльності — ті ж, що і в ТОВ «Рокита-М», як і перелік контролерів.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Крюківський вагонобудівний завод завершив ремонт міжрегіонального потяга локомотивної тяги для “Укрзалізниці” (фото)

  Крюківський вагонобудівний завод завершив плановий ремонт вагонів міжрегіонального поїзда локомотивної тяги - МПЛТ. Чотири вагони пройшли деповський...

  Вантажоперевезення Дніпром збільшились на 60% з початку року

  По річці Дніпро за п'ять місяців 2021 року було перевезено 4,49 мільйона тонн вантажів, що на 60,8% або на 2,2 мільйона тонн...

  Україна відзвітувала ООН про експорт озброєнь у 2020 році (список)

  На сайті Реєстру звичайних озброєнь ООН оприлюднено дані про експорт та імпорт озброєнь і військової техніки, який Україна здійснила у 2020 році.

  Найбільша равликова ферма в Україні скоротить виробництво втричі

  Через пандемію найбільша равликова ферма в України, що на Харківщині, скоротила обсяги продажів у десятки разів. Також значно впала ціни делікатесу.

  Турецький лоукостер Pegasus Airlines розпочав виконувати рейси до Херсона

  Авіакомпанія Pegasus Airlines виконала перший у своїй історії рейс в аеропорт Херсон. Авіаперевізник буде літати сюди зі стамбульського аеропорту Сабіха Гекчен.

  Stadler вибрав місце для запуску виробництва електропотягів в Україні

  Швейцарська компанія Stadler вибрала локацію для розгортання заводу з виробництва електропоїздів в Україні.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Державне космічне агенство має амбітні плани з виведення на орбіту семи розвідувальних супутників за чотири роки

  Окрім довгоочікуваного виводу на орбіту до кінця цього року космічного апарату дистанційного зондування землі "Січ 2-30", в Державному космічному агентстві України розраховують...

  КВБЗ готовий створити нові моделі електропотягів для регіональної пасажирської компанії

  Крюківський вагонобудівний завод за три роки готовий створити новий модельний ряд електропоїздів для приміської пасажирської залізничної компанії, яку пропонують запустити на умовах...

  Зараз читають

  Компанія UKRJET представила БПЛА-камікадзе «Злива» на виставці «Зброя та безпека» (фото)

  Баражуючий боєприпас «Злива» від компанії UKRJET був продемонстрований на міжнародній виставці «Зброя та безпека – 2021».

  “АрселорМіттал Кривий Ріг” планує закупити 1200 вантажних вагонів

  Металургійний комбінат "АрселорМіттал Кривий Ріг" розглядає можливість ввести в обіг 1200 нових вагонів у 2021-2022 роках. При...

  Компанія «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління

  Науково-виробниче підприємство «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Національний університет оборони України представив свої досягнення на виставці «Зброя та безпека»

  На міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека – 2021» Національний університет оборони України імені Івана Черняховського уже...