9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

Київський бронетанковий завод розпочав монтаж першої партії нового обладнання

КБТЗ отримав першу партію нового закордонного обладнання. Про це стало відомо під час відвідування ДП «Київський бронетанковий завод» заступником Міністра економічного розвитку та торгівлі України Юрієм Бровченко.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defence Express.

Міністр підкреслив, що київське підприємство, одним з перших в бронетанковому сегменті почало отримувати нові сучасні станки, в рамках реалізації «Державної цільової програми реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу України на середньострокову перспективу», затверджену постановою Кабінету Міністрів 24 травня 2017 року. На даний момент працівники заводу здійснюють монтаж поставленного на КБТЗ високотехнологічного іноземного обладнання.

blank
Фото: Defence Express

«Завдяки успішній реалізації Урядової програми, ми вперше в історії Незалежної України розпочали реальне оновлення виробництва. Це дасть нам змогу скоротити час на цикл виробництва, підвищити якість та зменшити загальну собівартість кінцевої продукції.», – підкреслив директор КБТЗ Вадим Шкавро.

Варто зазначити, що під час огляду заводу неодноразово підкреслювалось, що подібні постачання здійснюються на різні підприємства українського ОПК. При цьому, це робиться не лише з метою модернізації виробництв, що вже існують, а, насамперед, за для створення нових виробництв в цій галузі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають