9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

Київський бронетанковий завод на 100% виконав Державне оборонне замовлення у 2017 році

ДП “Київський бронетанковий завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, повністю виконав Державне оборонне замовлення 2017 року

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр концерну “Укроборонпром”.

Впродовж року заводом було передано більше сотні одиниць військової техніки, серед яких БТР-3ДА та танки Т-72АВ.

blank

Високий темп робіт вдалось досягнути завдяки організації нового сучасного складально-зварювального виробництва. Завдяки якому завод отримав можливість принципово, в рази, наростити темпи виробництва, скоротити витрати та закласти новий технологічний потенціал підприємства.

Впродовж року “Київським бронетанковим заводом” були виконані роботи з відновлення основних бойових танків Т-72АВ, які оснащені навісним динамічним захистом “Контакт”, розміщений за зразком Т-64БВ. Таке розміщення динамічного захисту має значну більшу ефективність у порівнянні з стандартним розміщенням на Т-72.

За 2017 рік фахівці “Київського бронетанкового заводу” неодноразово проводили ремонті роботи безпосередньо у зоні АТО, де у польових умовах відновлювали пошкоджену у боях бронетехніку. За цей рік колективи виїзних ремонтних бригад заводу відремонтували біля півсотні одиниць техніки та неодноразово отримували почесні грамоти та подяки від самих військових.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають