9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Київський бронетанковий завод на 100% виконав Державне оборонне замовлення у 2017 році

ДП “Київський бронетанковий завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, повністю виконав Державне оборонне замовлення 2017 року

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр концерну “Укроборонпром”.

Впродовж року заводом було передано більше сотні одиниць військової техніки, серед яких БТР-3ДА та танки Т-72АВ.

blank

Високий темп робіт вдалось досягнути завдяки організації нового сучасного складально-зварювального виробництва. Завдяки якому завод отримав можливість принципово, в рази, наростити темпи виробництва, скоротити витрати та закласти новий технологічний потенціал підприємства.

Впродовж року “Київським бронетанковим заводом” були виконані роботи з відновлення основних бойових танків Т-72АВ, які оснащені навісним динамічним захистом “Контакт”, розміщений за зразком Т-64БВ. Таке розміщення динамічного захисту має значну більшу ефективність у порівнянні з стандартним розміщенням на Т-72.

За 2017 рік фахівці “Київського бронетанкового заводу” неодноразово проводили ремонті роботи безпосередньо у зоні АТО, де у польових умовах відновлювали пошкоджену у боях бронетехніку. За цей рік колективи виїзних ремонтних бригад заводу відремонтували біля півсотні одиниць техніки та неодноразово отримували почесні грамоти та подяки від самих військових.

Останні новини:

Зараз читають