9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

КБ “Південне” запатентувало нову зенітну ракету (відео)

10 травня 2018 року «Укрпатентом» був виданий патент на нову зенітну ракету. Власником розробки є “Конструкторське бюро” Південне “ім. М.К. Янгеля”.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на НІП “Тиск”.

Імовірно дана ракета є ЗКР середньої дальності для перспективного ЗРК «Дніпро».

ЗКР примітна нестандартною системою газодинамічного поперечного управління ракетою (трохи нагадує схожу систему на новому керованому реактивному снаряді «Вільха»).

В описі вказується:

«Зенітна керована ракета, що складається з відсіку наведення з притупленим радіопрозорим обтічником ожівальной форми, відсіку управління, реактивного силового блоку, бойового відсіку з вкладеною осколково-фугасною бойовою частиною, маршового РДТТ, крил, розташованих у центрі мас, хвостового відсіку з аеродинамічними рулями, до того ж крила і рулі повернені під кутом 45° до площини стабілізації, а реактивний силовий блок і бойової відсік утворюють єдиний відсік, причому реактивний силовий блок виконаний у вигляді паралелепіпеда з закругленими ребрами, на гранях якого рядами встановлені імпульсні двигуни, поздовжні осі яких перпендикулярні поверхонь граней і паралельні площинам стабілізації, осі симетрії граней реактивного силового блоку збігаються з площинами стабілізації ЗКР, до того ж імпульсні двигуни на взаємно перпендикулярних гранях розташовані зі зміщенням.»

Можливі характеристики ЗКР (що озвучувалися раніше).

Максимальна швидкість знищення цілей:
• назустріч, м/с до 1000
• навздогін, м/с до 800

Зона ураження
Мінімальна висота ураження цілі: 0,015 км
Максимальна висота ураження цілі: 25 км
Дальність до ближньої межі зони ураження: 6 км
Максимальна похила дальність до дальньої межі зони ураження: 70 км

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають