9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

КБ “Південне” розробляє нові ракети для РСЗВ калібру 122-мм зі збільшеною у два рази дальністю

КБ “Південне” працює над створенням нових далекобійних ракет для РСЗВ калібру 122-мм.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Український мілітарний портал.

Під час відвідин Секретарем Ради національної безпеки та оборони Олександром Турчиновим Міжнародної спеціалізованої виставки засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання «Зброя та безпека 2018» на експозиції з демонстрацією вітчизняної 122-мм реактивної системи залпового вогню БМ-21 УМ “Берест” коментуючи цю розробку розказав:

“Якщо КБ “Південне” не дурить і поставить ракети нові до Граду, які в двічі далі працюють, то це взагалі буде дуже добре”

Передбачається, що використання подібних реактивних снарядів можливе з установок РСЗВ “Град”, Бастіон, “Верба”, “Берест” та інших модифікацій БМ-21.

Нагадаємо, реактивна система залпового вогню калібру 122 мм БМ-21 «Град» . Розроблена в СРСР, випускалася на базі шасі вантажівки Урал-375 з встановленою пусковою установкою 2Б5. Вона має широку номенклатуру боєприпасів з різними видами бойової частини.

Основний – уламково-фугасний 9М21ОФ (9М22У) має максимальну дальність у 20,4 км, тобто нова розробка КБ “Південне” позиціонується на дальність у 40 км.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають