9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

КБ «Південне» продовжує роботи з модернізації ракет комплексу «Точка-У» (фото)

З‘явились більш детальна інформація щодо робіт з обслуговування та модернізації тактичних ракет комплексу «Точка-У» зі сторони КБ «Південне» для Збройних сил України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

На Державному підприємстві «Конструкторське бюро «Південне» ім. М. К. Янгеля» під час підбиття підсумків роботи за минулий 2021 рік, зокрема розповіли про технічне обслуговування та інші роботи над ракетами оперативно-тактичного комплексу «Точка-У».

«КБ «Південне» з іншими залученими підприємствами входить до кооперації з проведення цих робіт.

blank
Технічне обслуговування ракети ОТРК «Точка-У». Стоп-кадр з відео КБ «Південне»

Нині тривають роботи з відновлення технічної придатності та подовження експлуатації існуючих зразків озброєння, зокрема і балістичних ракет ОТРК «Точка-У».

blank
Випробування системи аварійного припинення польоту ракети ОТРК «Точка-У». Стоп-кадр з відео КБ «Південне»

Минулого року відбулися два успішних пуски ракет, які були оснащені системами аварійного припинення польоту та телеметричного контролю розробки фахівців КБ «Південне».

blank
Запуск ракети «Точка-У» в ході випробувань Фото: КБ «Південне»

Практичні стрільби здійснено на полігоні «Алібей» у липні 2021 року. У випробувальних пусках брали участь представники Міністерства оборони, розробники, виробники модернізованих зразків та особовий склад визначених підрозділів Збройних Сил України.

blank
Стендові вогневі випробування маршового двигуна ракети ОТРК «Точка-У». Стоп-кадр з відео КБ «Південне»

У 2019 році відбулися успішні вогневі випробування маршових двигунів ракети комплексу «Точка-У», що пройшли обслуговування на ДП «КБ «Південне». Тоді ж розпочались дослідницькі випробувальні пуски цих тактичних ракет.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають