9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 18 Січня, 2021

КБ “Південне” представило концепт нової надзвукової ракети для повітряних сил України (відео)

 • КБ “Південне” провело захист авансового проєкту нової надзвукової авіаційної ракети “Блискавка” перед комісією Міністерства оборони України. У бюро розраховують на початок дослідно-конструкторських робіт по цьому напрямку.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express

  “Блискавка” є надзвуковою авіаційною керованою ракетою класу “повітря-поверхня”. Ракета призначена для знищення широкого спектра наземних, морських, а також радіоконтрастних цілей на відстані до 110 кілометрів. Управління ракетою на середній ділянці польоту здійснюється інерціальною навігаційною системою у поєднанні з системою GPS.

  На кінцевій ділянці польоту для виходу на ціль і її поразки можуть використовуватися три типи головок самонаведення. По радіоконтрастних цілях планується використовувати пасивну голову самонаведення; по морських цілях – активно-пасивну. По наземних цілях буде застосовуватися головка самонаведення з комплексацією оптичного і радіолокаційного каналу. “Блискавка” може оснащуватися як фугасно-проникаючою, так і осколково-фугасною бойовою частиною в залежності від типу цілей.

  Ракета може застосовуватися з літаків типу Су-24 або модернізованого Су-27. Разом з тим, КБ “Південне” пропонує рішення, які передбачають можливість використання цієї зброї з інших типів літаків. На сьогодні на озброєнні Повітряних сил України відсутні ракети з такими можливостями, а радянська ракета типу Х-31 вимагає заміни та оновлення.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Харкові провели випробовування іонно-плазмових двигунів для супутників та отримали великий експортний контакт

  Протягом двох років Харківський машинобудівний завод "ФЕД" спільно з вченими Харківського авіаційного інституту створювали іонно-плазмові двигуни для...

  Україна веде перемовини щодо придбання та локалізації виробництва штурмових гвинтівок калібру НАТО

  Міністерство оборони України веде перемовини з неназваним європейським оборонним підрядником щодо можливого придбання партії штурмових гвинтівок калібру 5,56x45 мм.

  Китай замовив у «Мотор Січ» 400 авіаційних двигунів

  Підприємство «Мотор Січ» підписало контракт на постачання авіадвигунів АІ-322 для потреб Повітряних сил Китайської народної республіки.Про це повідомляє інформаційне агенство...

  Через декілька місяців буде закладено корвет для ВМС України

  Через декілька місяців буде закладено корвет для потреб Військово-Морських Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У Польщі продовжують виготовляти паливні елементи для українських керованих ракет РК-3

  На замовлення української військової промисловості у Польщі продовжується виробництво твердопаливних шашок для керованих ракет РК-3 комплексу "Корсар" від ДККБ «ЛУЧ».

  На Хмельниччині завершується спорудження першої черги олійноекстракційного заводу

  Агрохолдинг «Кернел» завершує будівництво першої черги «Старокостянтинівського олійноекстракційного заводу» на Хмельниччині. Наразі роботи на об'єкті виконані на понад 70%.

  Новий розвідувальний корабель «Сімферополь» вперше у новому році вийшов в море на випробування

  Новий середній розвідувальний корабель Військово-морських сил України «Сімферополь» здійснив перший в цьому році вихід у море.Передає Національний Промисловий Портал з...

  У Радомишлі реконструювали спортивний комплекс (фото)

  У Радомишлі на Житомирщині у рамках програми «Велике будівництво» провели реконструкцію спорткомплексу «Динамо», на що було спрямовано 26 мільйонів гривень.

  Зараз читають

  Україна продовжує імпортувати турецькі тепловізійні станції для ПТРК «Скіф»

  У серпні 2020 року ДП СЗТФ «Прогрес» імпортувало з Туреччини 26 тепловізійних камер EYE-LR-S для приладів наведення...

  Термінали ТІС торік перевалили 36,6 мільйона тонн вантажів

  За підсумками 2020 року терміналами ТІС в порту Південний було оброблено 36,6 мільйона тонн вантажів.

  На Полтавщині відкрито рух по новозбудованій дворівневій розв’язці (фото)

  У Полтавській області в селі Бутенки 24 грудня було відкрито рух по новій дворівневої транспортній розв'язці на...

  У Радомишлі реконструювали спортивний комплекс (фото)

  У Радомишлі на Житомирщині у рамках програми «Велике будівництво» провели реконструкцію спорткомплексу «Динамо», на що було спрямовано...