9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

КБ «Південне»: ОТРК «Грім» на стадії остаточного завершення

blankОперативно-тактичний ракетний комплекс «Грім» з дальністю польоту від 250 до 450 км знаходиться на стадії остаточного доведення ракети.

Про це на прес-конференції в Дніпрі, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу, повідомив генеральний конструктор КБ «Південне» Олександр Дегтярьов.

Наразі на підприємстві зайняті розробкою і налагодженням семи проектів для потреб української армії, серед яких оперативно-тактичний ракетний комплекс «Грім» (дальність польоту від 250 до 450 км), що знаходиться на стадії остаточного доведення ракети. Також в роботі проекти по високоточних крилатих ракетах наземного і корабельного базування, дві системи ППО з радіусом надійного ураження цілі до 150 км з перспективою 200-250 кілометрів. А також – займаємося модернізацією ракетних систем залпового вогню, – сказав Дегтярьов.

Раніше ми писали: «Грім-2» з високоточною балістичною ракетою, та «Коршун-2» може бути прийнятий на озброєння ЗСУ

За його словами, випробування ракетного комплексу має проводитися в Україні. Для випробувального полігону будуть шукати місце. Генеральний конструктор КБ «Південне» зауважив, що, на жаль, ці роботи ведуться не за державною програмою, а за рахунок недержавної допомоги Україні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають