9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 26 Травня, 2022

КБ “ЛУЧ” виконує п’ять іноземних контрактів на постачання протитанкових ракет

На сьогодні Міністерство оборони України не замовляє протитанкові комплекси “Корсар” та “Стугна-П” у ДП “Державне київське конструкторське бюро “ЛУЧ”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

“На жаль, наша армія поки що не замовляє (ПТРК). Хоч раніше ми досить багато поставили і комплексів, і ракет у свою армію – і “Корсар”, і “Стугна-П”, – зазначив в інтерв’ю “Security talks с Валентином Бадраком” Генеральний конструктор-Генеральний директор ДККБ “ЛУЧ” Олег Коростельов.

blank
Фото: Сергій Згурець

При цьому, він зауважив, що держпідприємство наразі не має проблем з такими замовленнями, оскільки виконує багато контрактів для іноземних замовників.

“Ми продовжуємо працювати, причому на максимумі виробничих можливостей. У нас (ПТРК) замовляють іноземці”, – розповів він.

blank

За словами очільника КБ “ЛУЧ”, українські протитанкові системи продовжують мати попит на світовому ринку озброєнь й успішно конкурувати з аналогічними системами інших країн, зокрема, російськими.

“Я не хотів би називати ці країни, але п’ять замовників зараз є, у нас їх (контактів) більше, але поточних – п’ять країн”, – відзначив Олег Коростельов.

blank
Пуск ПТРК КБ «ЛУЧ» з бронетранспортера М113. Стоп-кадр з відео

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що ДККБ “ЛУЧ” активно працює над реалізацією своєї продукції на ринках Південної Азії.

Крім того, наступного року українське підприємство очікує він Міністерства оборони України отримати замовлення на розробку безпілотного авіаційного комплексу “Сокіл-300” та нового зенітно-ракетного комплексу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають