9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

КБ «ЛУЧ» та «Артем» об’єднають в ракетобудівну корпорацію

КБ «ЛУЧ» та Державну акціонерну холдингову компанію «Артем» об’єднають в єдину ракетобудівну корпорацію.

Про це стало відомо в ході візиту віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського на підприємства. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Формування корпорації відбудеться в рамках реформування Державного концерну «Укроборонпром», яка зараз опрацьовується.

Саме під час візиту на підприємства команда концерну представила віце-прем’єр-міністру стратегію реформування та концепцію майбутньої ракетобудівної корпорації, що має з’явитися на базі КБ «ЛУЧ» та ДАХК «Артем».

Окрім них до об’єднання увійдуть низка інших державних підприємств України, що є вітчизняними виробниками високоточної зброї, боєприпасів та спеціальної хімії і зараз входять до складу ДК «Укроборонпром».

blank
НАР РС-80 «Оскол». Фото: Миколи Лазаренка

Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» – одне з провідних підприємств машинобудівної галузі України, виробляє понад 70 найменувань спеціальної та авіаційної техніки, авіаційних керованих ракет класу «повітря-повітря» для озброєння літаків МіГ та Су, комплексів автоматичної перевірки та підготовки до використання всіх видів керованих засобів ураження тощо.

Державне підприємство «Державне київське конструкторське бюро «ЛУЧ» є провідним українським розробником складових частин комплексів авіаційного та протитанкового озброєння.

Поточна діяльність підприємства: виробництво, модернізація, а також пошукові, науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи зі створення: протитанкових керованих ракет; ракетних комплексів наземного, повітряного і морського базування; авіаційних керованих ракет; зенітних керованих ракет; мінно-торпедного озброєння, систем керування ракет та інших керованих засобів ураження.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають