9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 20 Січня, 2022

КБ «Луч» провело випробування ПТРК «Корсар» в інтересах іноземного замовника (відео)

Спеціалістами КБ «Луч», що входить до складу ДК ««Укроборонпром», було проведено вогневі випробування легкого ПТРК «Корсар». Відеоролик стрільб з’явився на офіційному каналі конструкторського бюро в YouTube.

Повідомляється, що дані випробування вітчизняного комплексу відбувалися в інтересах іноземного замовника. З ПТРК вражали різноманітні типи цілей на різних відстанях. Всі визначені цілі були успішно уражені. Повідомляє Національний промисловий портал.

Варто нагадати, що це вже не перші подібні випробування, на яких демонструється якість та ефективність українських ракетних комплексів іноземним замовникам. Так в травні відбулися випробування модернізованого переносного протитанкового ракетного комплексу «Скіф». Конструкція удосконаленого ПТРК зазнала низку змін згідно з вимогами потенційного замовника. Усі модифікації були направлені на адаптацію пускової установки для використання останньої в умовах м’яких ґрунтів та піску.

Після цього, глава «Укроборонпрому» Павло Букін розповів про те, що Україна збирається частково потіснити РФ з її традиційних ринків озброєнь, причому навів як приклад саме продукцію киян.

«Ми плануємо укладати договори із заміщення продукції РФ. Є ринки, де Росія мала велику перевагу, але через санкції робота з нею ускладнена. І ці процеси відіграють нам на руку. Якщо говорити про яскравих прикладах, то наш «Скіф» цілком може замінити російський «Корнет».
…на Близькому Сході вже проведено кілька таких презентацій. В тому числі й продукції КБ «Луч» – розповів керівник держконцерну.

Нагадаємо, що ПТРК «Корсар» є самим новим виробом в лінійці ПТРК від КБ «Луч». Він був прийнятий на озброєння ЗСУ у минулому році. Ракетний комплекс призначений для ураження броньованих цілей всіх типів, а також довготривалих вогневих точок та вертольотів і БПЛА. ПТРК може стріляти як зі станка, так і з бруствера. Його максимальна дальність вогню складає до 2,5 км, а бронепробиття за динамічним захистом не менше 550 мм.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають