9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Вересня, 2021

КБ «ЛУЧ» профінансує створення дослідного зразка ударного БПЛА у випадку його включення в ДОЗ

 • Генеральний конструктор — генеральний директор ДККБ «ЛУЧ» Олег Коростельов на презентації ударного безпілотника «Сокіл-300» заявив, що підприємство-розробник готово оплатити створення першого дослідного зразка за власні обігові кошти, у випадку включення програми БПЛА в Державне оборонне замовлення.

  Повідомляє Національний Промисловий Портал.

  За словами Олега Коростельова, ДККБ «ЛУЧ» готові вкладати власні обігові кошти у свою частку ударного безпілотника «Сокіл-300», за умови, якщо програма розробки та випробувань комплексу буде включена до державного оборонного замовлення.

  Завдяки вже випробуваним технологіям, програма створення ударного безпілотного авіаційного комплексу та проєктно-конструкторські роботи по ній можуть коштувати приблизно 150 мільйонів гривень. Це на порядок дешевше не тільки спільної участі у розробці, але й прямої закупівлі подібних комплексів у іноземних держав.

  Крім того, Генеральний конструктор КБ «ЛУЧ» зазначив, що суміжні підприємства так само готові долучитися до створення комплексу за власні обігові кошти, поставляючи продукцію власного виробництва, але головним чинником таких дій стане гарантія в оформленні замовлення від державних структур та підтримка розробки зі сторони України.

  Основною проблемою в фінансуванні проєктно-конструкторських робіт по новому безпілотнику пан Коростельов вважає невизначеність Міноборони та суміжних структур, які протягом певного часу змінюють свої вимоги та не здатні провести планування щодо розробки певних видів військової техніки на середнь- довгостроковий період. Це змушує вітчизняні підприємства та саме міністерство проходити десятки кіл паперової роботи, без гарантії на позитивний результат для Збройних сил.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Миколаєві відремонтували рейдовий тральщик для ВМС України (фото)

  Після завершення ремонту на Миколаївському суднобудівному заводі до пункту постійного базування вийшов рейдовий тральник «Геничеськ» ВМС України.

  У Києві відкрили сучасний Урбан-парк (фото)

  На території Київського національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ) відкрили першу частину спортивного кластера — Урбан-парк.Проєкт реалізується за...

  Перший корвет типу Ada приймуть до складу ВМС України у 2024 році

  Військово-морські сили України зарахують до складу новий корвет класу Ada вже у 2024 році.Про це в інтерв’ю армійським...

  На базі поромної переправи Орлівка-Ісакча створять річковий порт

  Інвестори та ініціатори запуску дунайської поромної переправи Орлівка-Ісакча мають намір в майбутньому перетворити поромний комплекс в річковий порт.Передає Національний...

  Оголошено тендер на реконструкцію аеропорту у Чернівцях

  Управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг Чернівецької ОДА оголосило тендер в системі Prozorro на реконструкцію аеродрому в міжнародному аеропорту Чернівці.

  У МОЗ анонсували виробництво вакцин проти грипу в України

  Заступник міністра охорони здоров'я – головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін повідомив, що в Україні збираються виробляти вакцину проти грипу.

  Ryanair планує агресивну експансію на українському ринку авіаперевезень

  Авіакомпанія Ryanair планує агресивну експансію в Україні, якщо буде підписано Угоду про Спільний авіаційний простір між Україною, Європейським Союзом і її державами-членами.

  “Південмаш” виготовить перший комплект шасі для літака Ан-178 до кінця жовтня

  ДП "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова" має поставити перший комплект нових шасі для військово-транспортного літака Ан-178-100Р в кінці...

  Зараз читають

  ВМС України оголосили тендер на реконструкцію будівлі під штаб за майже 75 мільйонів гривень

  Військово-морські сили України планують провести реконструкцію будівлі навчального корпусу в Одесі під штаб.Відтак...

  Оголошено тендер на реконструкцію аеропорту у Чернівцях

  Управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг Чернівецької ОДА оголосило тендер в системі Prozorro на реконструкцію аеродрому...

  Розробники САУ “Богдана” працюють над завершенням державних випробувань вже наступного року

  Про деякі подробиці з розробки та ходу випробувань перспективної колісної самохідної артилерійської установки калібру 155-мм "Богдана" розповів...

  Найбільша баржа України почала працювати у порту Південний (фото)

  У порт Південний була виконана друга поставка товару буксирним складом Гермес-1 і найбільшої в Україні баржі класу...