9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

КБ «ЛУЧ» планує завершити випробування модернізованого «Штурм-С» наступного року

У КБ «ЛУЧ» сподіваються, що у наступному році будуть завершені випробування модернізованого самохідного ПТРК «Штурм-С».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Самохідний ПТРК «Штурм-СМ», що є доопрацьованим радянським комплексом «Штурм-С» успішно пройшов попередні випробування, повідомив Генеральний конструктор-Генеральний директор ДП ДККБ «ЛУЧ» Олег Коростельов в інтерв’ю Defense Express.

Модернізований «Штурм-СМ» отримав на озброєння керовану ракету РК-2П «Бар’єр-П» від КБ «Луч» з дальністю 7 км.

blank
Модернізований самохідний ПТРК «Штурм-С» від КБ «ЛУЧ» на відкритому майданчику виставки «Зброя та безпека». Фото: Владислав Христофоров / НПП

Зазначимо, що оригінальний самохідний ПТРК «Штурм-С» був розроблений в середині 70-х років у в Коломенському конструкторському бюро машинобудування.

У якості прицілу використовується вітчизняна оптико-прицільна станція ОПСН-І розроблена ДП «Ізюмський приладобудівний завод» та вперше продемонстрована у грудні 2018-го року.

«Штурм-СМ» успішно пройшов попередні випробування. І все що зараз потрібно – завершити державні випробування. Як мені відомо, Міністерство оборони внесла цю роботу у державне оборонне замовлення на 2022 рік. Ми (ред. КБ «ЛУЧ») сподіваємось, що у наступному році ми завершимо цю роботу, завершимо державні випробування», – сказав Олег Коростельов.

В лютому 2019-го року, ОПСН-І розпочала випробування як складової частини системи управління вогнем наземних, повітряних та морських систем.

ОПСН-І призначена для візуального телеспостереження, вибору і супроводу цілі навідником, визначення дальності до цілі, формування на програмній відстані лазерного інформаційного поля управління протитанковою ракетою.

blank
Оптико-прицільна станція ОПСН-І на модернізованому самохідному ПТРК «Штурм-С» Стопкадр з відео Кабінету Міністрів України

У вересні поточного року, стало відомо, що на державному підприємстві «Ізюмський приладобудівний завод» модернізували прицільну станцію ОПСН-І. Модернізована станція має підвищити точність наведення ракет.

У стандартній комплектації ОПСН-І оснащена тепловізійним каналом (дальність виявлення цілі становить від 14,5 км). Також на ній встановлено три цифрові багатофункціональні кольорові камерами (цілі визначаються на відстані до 12,5 км), а також є лазерний далекомір.

Після проведення модернізації на ОПСН-І вдалося досягти значного покращення основних параметрів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають