9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

КБ “ЛУЧ” підкорює ринки Південної Азії

Київське державне конструкторське бюро «ЛУЧ» за останнє десятиліття зробило величезний стрибок у створенні оборонних розробок, у першу чергу в виготовленні ракетних систем, та виходить на нові ринки для реалізації своєї оборонної продукції.

Після низки успішних контрактів у Східній Європі та на Близькому Сході українська компанія розширює свій вплив на країни Південної Азії, такі як Індонезія, Пакистан та Бангладеш.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Blog.

Крім того, LUCH провів серію успішних демонстрацій своїх протитанкових систем “Скіф” та “Корсар” в цьому регіоні, у тому числі й в Бангладеш.

За даними Defense Technology of Bangladesh-DTB, Прикордонна служба Бангладеш успішно випробувала протитанкову керовану ракету з лазерним наведенням РК-3 “Корсар” українського виробництва.

“Корсар” — найменша протитанкова керована ракета серед українських комплексів ПТРК, призначена для знищення стаціонарних і рухомих сучасних броньованих цілей та інших об’єктів із комбінованою, несучою або монолітною бронею, а також стаціонарних цілей, таких як бази зберігання зброї, танки та інша бронетехніка в бліндажі, легкоброньовані об’єкти та гелікоптери на дальність у 3 кілометри.

blank
Пуск ПТРК КБ «ЛУЧ» з бронетранспортера М113. Стоп-кадр з відео

Крім того, раніше ми вже повідомляли про те, що ДККБ “ЛУЧ” успішно випробувало свою керовану ракету з гусеничного бронетранспортера M113 в рамках демонстрації зброї потенційному неназваному азійському замовнику.

Також цього літа пакистанський генерал Камар Джавед Баджва, начальник штабу армії, відвідав Україну і взяв участь у польових випробуваннях різних бойових машин і систем, у тому числі сучасних українських ракетних комплексів, розроблених ДККБ “ЛУЧ”.

blank
Фото 93 ОМБр

Начальник пакистанського Генштабу висловив значну зацікавленість у проведенні випробувань протитанкової системи “Скіф” (експортної модифікації ракетного комплексу “Стугна”).

Також раніше зазначалося, що Індонезія хоче купити нову систему берегової оборони РК-360 “Нептун” з крилатими ракетами Р-360, розробленими тим же державним київським КБ “ЛУЧ”.

Нещодавно ми повідомляли, що Міністерство оборони України опрацьовує можливість замовлення розробки українського безпілотного авіаційного комплексу “Сокіл-300”, який розроблений та виготовлених спеціалістами “ЛУЧа”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають