9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

КБ “ЛУЧ” достроково передало армії партію високоточних ракет “Вільха”

Вчора, 25 березня, Державне підприємство КБ “ЛУЧ”, що входить до складу Укроборонпрому, відвантажило Збройним Силам України 28 одиниць виробів “Вільха”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу концерну ДК “Укроборонпром”.

“Вільха” – це високоточний 300-мм реактивний боєприпас, який перебуває на озброєнні підрозділів ракетних військ і артилерії Сухопутних військ ЗСУ. Передача ракет, виготовлених в рамках державного контракту, відбулася достроково.

Генеральний конструктор та генеральний директор “Луча” Олега Коростельов підкреслив, що конструкторське бюро під час карантину працює на повну потужність, хоча близько 300 працівників підприємства відправили у відпустки або на дистанційну роботу:

“У виробництві ракет “Вільха” беруть участь близька 20 підприємств Укроборонпрому, скрізь діє особливий режим роботи, і попри це, вдалося виготовити і відвантажити продукцію військовим достроково”.

blank

За словами заступника генерального директора Укроборонпрому з авіа- та ракетобудування Руслана Коржа, “уже остаточно сформовано науково-технічний і виробничий потенціал підприємств Концерну по серійному виробництву боєприпасів «Вільха», їх подальшої модернізації і розробки на їх базі перспективних високоточних засобів ураження. Це дозволить в тому числі створити конкуренцію в цьому класі озброєння на світових ринках зброї”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають