9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

КБ «ЛУЧ» найближчим часом збирається збільшити виробництво керованих ракет до 10 тисяч на рік (відео)

ДККБ «Луч», що входить до складу ДК «Укроборонпром», у найближчі пару років збирається збільшити виробництво українських протитанкових ракет до 10 тисяч на рік.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Про це розповів Генеральний конструктор – генеральний директор Державного підприємства «Державне Київське конструкторське бюро «Луч» Олег Коростельов.

«Ми робимо (зараз) кілька тисяч ракет на рік і намагаємося збільшити це (цей показник) в найближчий рік-два. Сподіваюся збільшити (показник виробництва протитанкових ракет) на 30-40%. Тобто переступити 10-тисячний рубіж», – наголосив Олег Коростельов.

Варто додати, що під час тогорічної Міжнародної виставки «Зброя та безпека-2018» очільник ДККБ «Луч» у бесіді з іноземними представниками повідомив, що вітчизняне підприємство вийшло на рівень виробництва близько 6 тисяч ракет на рік.

Останнім часом, окрім постачання широкого спектра протитанкових засобів (комплекси «Корсар», «Стугна-П», «Бар’єр» та керовані ракети «Стугна» й «Комбат») на потреби Збройних сил України, державне підприємство також суттєво збільшило експортні контракти.

blank
Блок наведення для легкого ПТРК «Корсар»

Зокрема, за останні два роки Саудівська Аравія імпортувала з України 150 ПТРК «Скіф» та 195 ПТРК «Корсар», а також по одній тисячі бойових ракет до кожної з моделей переносних протитанкових ракетних комплексів. Також українські ПТРК та керовані рекети від ДККБ «Луч» постачалися до Йорданії, ОАЄ, Катару та інших країн.

При цьому відзначається, що вироби «Луча» виготовляється майже виключно з вітчизняних комплектуючих.

blank
ПТРК «Корсар» з приладом наведення ПН-КУ та вітчизняним тепловізором від ДП «Ізюмський приладобудівний завод» на виставці «Зброя та безпека-2019»

«Перше завдання було зробити власні вітчизняні протитанкові засоби (ПТРК), по замкненому циклу (виробництва). Підкреслюю, не просто зробити — одне взяти там, а інше там (в інших країнах), а зробити по замкнутому циклу. І я пишаюся тим, що КБ «Луч» це вдалося», – підкреслив Генеральний конструктор — генеральний директор ДККБ «Луч».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають