9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Казахстан співпрацюватиме з Лігою оборонних підприємств України

Представники Міністерства оборонної і аерокосмічної промисловості Республіки Казахстан ознайомились с пропозиціями та продукцією приватних українських виробників, що входять до «Ліги оборонних підприємств України».

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defense Express.

Повідомляється, що делегація з Казахстану, 14 листопада цього року, завітала до заводу ПрАТ «НВО Практика» де провела зустріч з представниками підприємств-членів «Ліги», а саме – «Доля і Ко.ЛТД», «Термо проджектс Україна», «ЮА.РПА» та «Практика», які на запит Виконавчої дирекції висловили зацікавленість у співробітництві з казахстанськими партнерами.

blank

Українські зброярі ознайомили іноземних гостей з продукцією своїх підприємств та надали їм пропозиції щодо перспективних напрямків співробітництва.

blank

Також Генеральний директор Ліги Олександр Ясинський та Виконавчий директор Олег Брюшковський провели для представників Республіки Казахстан презентацію Ліги та ознайомили їх з напрямками діяльності об’єднання, порядком взаємодії з органами державної влади, державними замовниками та внутрішньою кооперацією учасників Ліги.

З метою налагодження подальшої співпраці, наприкінці заходу казахстанській стороні було надано для ознайомлення презентаційні матеріали та електронний каталог продукції всіх підприємств-членів Ліги.

АвторDefense Express

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають