Канадська компанія PGW передасть українським військовим великокаліберні снайперські гвинтівки

10911
Великокаліберна снайперська гвинтівка PGW LRT-3 Фото: Велика воєнна енциклопедія
  • Канадські зброярі, з компанії PGW (Prairie Gun Works) Defence Technologies Inc., підтвердили заявлену раніше інформацію, про постачання снайперських комплексів власного виробництва в Україну. Данні про закупівлю великокаліберної канадської зброї для українських снайперів, на суму близько 770 тис. доларів, підтвердив в інтерв’ю особисто голова компанії – Росс Спагруд. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на UATV.

    «Чимало канадців мають українське походження, і я абсолютно впевнений, що кожен українець у Канаді, напевно, підтримує схожі ініціативи щодо захисту потреб своєї Батьківщини», – заявив пан Спагруд.

    За його словами, Україна отримає великокаліберні гвинтівки LRT-3 під патрони 50 калібру. Крім того, постачання передбачає технічну підтримку зброї, навчання правильному поводженню з гвинтівками та їх експлуатації українськими військовими, за допомогою фахівців PGW Defense Technologies. За планами, перша партія канадських снайперських систем прибуде в нашу країну вже восени.

    Нагадаємо, кілька тижнів тому вперше прозвучала інформація про те, що між Канадою та Україною укладено контракт на постачання снайперських гвинтівок. Його виконання відкладалось до підписання урядом Канади дозволу на експорт цієї зброї в Україну.


    Про допомогу проекту