9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Кабмін затвердив угоду про військово-технічне співробітництво з М’янмою

Уряд своїм розпорядженням № 292 затвердив Угоду про військово-технічне співробітництво між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Союз М’янма, вчинену 9 жовтня 2018 р. у Києві.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Зазначається, що угода створює необхідну договірно-правову базу для розвитку співпраці між сторонами у військово-технічній сфері на принципах партнерства, дружби та взаємоповаги та сприятиме підвищенню рівня бойової готовності збройних сил обох держав, а також зміцненню міжнародного іміджу України.

Нагадаємо, що наразі реалізуються проекти зі спільного виробництва військової техніки, зокрема налагодження на території М’янми складального виробництва танків, бронетранспортерів та інших бойових машин.

З цією метою до М’янми здійснювались постачання документації, обладнання та спеціальних машин для організації виробництва зварювальних корпусів БТР-4У та самохідних гаубиць 2С1У.

Крім того, наприкінці січня 2019 року, «Укрспецекспорт» поставив до М’янми, комплект технічної документації для технологічного проекту складального виробництва легкоброньованої техніки (BTR-4U, 2S1U) та середніх танків MMT-40.

blank
Легкий танк на базі 2С1

Очікується, що виробництво розпочнеться у 2020 році. Також, наприкінці березня, було оприлюднено фото бойової машини на шасі самохідної гаубиці 2С1 виробництво, якої налагоджується у М’янмі за допомогою України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають