9.5 C
Alba Iulia
Субота, 18 Вересня, 2021

Кабмін дозволив експорт військової продукції Красилівському агрегатному заводу та НВК «ВК Система»

 • Кабінет Міністрів України надав ДП «Красилівський агрегатний завод» та ТОВ «НВК «ВК Система» повноваження на експорт товарів військового призначення власного виробництва.

  Відповідні повноваження надані 1 вересня та діятимуть до лютого 2026 року, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

  Державному підприємству «Красилівський агрегатний завод» надано повноваження на право здійснення експорту товарів військового призначення власного виробництва за позиціями ML10.а, (бойові літальні апарати та спеціально призначені до них компоненти) ML10.d (авіаційні двигуни та спеціально призначені до них компоненти) Списку товарів військового призначення, міжнародні передачі яких підлягають державному контролю.

  Балочний утримувач БДЗ-УСК-П 8700-0 Фото: Владислав Христофоров
  Балочний утримувач БДЗ-УСК-П 8700-0 Фото: Владислав Христофоров

  ТОВ «Науково-виробнича компанія «ВК Система» зможе експортувати військову продукцію за позиціями ML1.а (гвинтівки, карабіни, револьвери, пістолети, автоматичні пістолети та кулемети), ML1.d (глушники, спеціальні насадки, фіксатори, приціли та вогнегасники для зброї), ML5.а (приціли для зброї, обчислювальні машини для бомбометання, обладнання гарматної наводки та системи керування зброєю), ML5.b (системи розвідки цілей, цілепоказу, визначення дальності, спостереження чи супроводження цілі; апаратура виявлення цілей, узагальнення даних, розпізнання або ідентифікації цілей; апаратура інтеграції датчиків), ML6.а (наземні транспортні засоби та компоненти для них, спеціально призначені або модифіковані для військового використання), ML11.а (електронне обладнання), ML14 (імітатори призначені для підготовки у використанні вогнепальної зброї), ML15.d (апаратура формування інфрачервоного чи теплового зображення), ML22.а (технології необхідні для розроблення, виробництва або використання виробів, що підлягають контролю згідно зі Списком).

  Броньована медична евакуаційна машина МТ-ЛБу-С на виставці «Зброя та безпека». Фото: Владислав Христофоров / НПП

  Також НВК «ВК Система» отримала повноваження на імпорт цих же товарів, за виключенням позиції ML14, та додатково за поизиціями ML13.а, ML13.b (броньовані пластини та конструкції з металевих або неметалевих матеріалів, або їх комбінації, спеціально призначені для забезпечення балістичного захисту військових систем, та компоненти до них).


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Firefly Aerospace проведе другу спробу запуску ракети Alpha у грудні

  Американська компанія-розробник ракетно-космічної техніки Firefly Aerospace, власником якої є український бізнесмен Максим Поляков, має намір запустити другу...

  “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” отримала пів мільярда прибутку від основної діяльності

  За підсумками 8 місяців 2021 року "Об’єднана гірничо-хімічна компанія" отримала 473,7 мільйона гривень прибутку від основної діяльності, це на 37,2% більше, ніж...

  У листопаді пройде аукціон з приватизації двох морських портів на Одещині

  У жовтні-листопаді українські та іноземні інвестори зможуть взяти участь в онлайн-аукціонах по приватизації Білгород-Дністровського та Усть-Дунайського морських портів та оренди трьох великих...

  Бурштинська ТЕС збільшила виробництво електроенергії у півтора раза

  Виробництво електроенергії на Бурштинській ТЕС за 8 місяців 2021 року збільшилося на 47% в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.

  У Львові відкрили Центр трансплантології (відео)

  У львівській лікарні швидкої медичної допомоги 25 серпня відкрили Центр трансплантології, аналогів якого, наразі, в Україні немає.Передає Національний...

  “Інтерпайп” на 20% наростив експорт колісних пар з початку року

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" за вісім місяців 2021 року виготовила 112,7 тисячі тонн залізничної продукції, що на 13,4% менше, ніж за аналогічний...

  Парламент ухвалив за основу законопроєкт про розвиток виробництва біометану

  Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт №5464 "Про внесення змін до закону України "Про альтернативні види палива" щодо розвитку виробництва біометану".

  Міноборони уклало договори на закупівлю 37 тисяч тонн палива

  Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони розпочав процедури закупівлі пально-мастильних матеріалів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Зараз читають

  До України прибув 50-й контейнерний потяг з Китаю (відео)

  До Києва з Чунцина прибув контейнерний поїзд, який доставив 62 контейнери.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Запущено проморейси Київ – Канів на теплоходах на підводних крилах (фото)

  У суботу, 11 вересня, теплохід на підводних крилах типу "Восход" компанії "Нібулон" виконав рейс з Києва до...

  В Україні почали розробляти документацію для ОТРК на чеському шасі Tatra

  В Україні працюють над технічною документацією по переведенню перспективного оперативно-тактичного ракетного комплексу (ОТРК) на колісне шасі Tatra.

  Президент ввів у дію рішення РНБО щодо розвитку Військово-морських сил

  Президент ввів у дію рішення Ради національної безпеки й оборони щодо розвитку Військово-Морських Сил Збройних сил України.