9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

“Ізюмський приладобудівний завод” модернізував оптико-прицільну станцію ОПСН-І

На державному підприємстві “Ізюмський приладобудівний завод” модернізували високоточну оптико-прицільну станцію наведення (ОПСН-І).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Даний виріб, розроблений в тісній кооперації з ДП “Державне Київське конструкторське бюро “ЛУЧ”, призначений для визначення, розпізнавання, супроводу цілі та наведення на неї протитанкових ракет з гелікоптерів.

Як розповів заступник директора – головний конструктор ДП “Ізюмський приладобудівний завод” Валерій Коваленко, за своїми характеристиками вітчизняна ОПСН-І нічим не поступається іноземним аналогам. Основна відмінність в тому, що наш виріб має лазерний канал управління протитанковою керованою ракетою (ПТКР). У стандартній комплектації він оснащений тепловізорним каналом (дальність виявлення цілі становить від 14,5 км) і трьома телевізійними каналами із цифровими багатофункціональними кольоровими камерами (цілі визначаються на відстані до 12,5 км), а також лазерним далекоміром.

blank

Після проведення модернізації на ОПСН-І вдалося досягти значного поліпшення основних параметрів. Так, завдяки застосуванню потужної оптики вузького каналу наведення, дальність виявлення цілі збільшилася до 25-30 км, а розпізнавати їх можливо на відстані 15 км. На ОПСН-І також встановили новий сучасний тепловізор, за допомогою якого з’явилася можливість виявляти цілі на відстані до 14,5 км і сучасні волоконні гіроскопи для поліпшення точності стабілізації.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають