9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 22 Квітня, 2021

“Івченко-Прогрес” закуповує до 200 елементів для виробництва двигунів крилатих ракет

 • ДП “Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро “Прогрес” ім. академіка О. Г. Івченка”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, 9 листопада цього року уклало контракт з Державним науково-дослідним інститутом хімічних продуктів (ДНДІХП) щодо постачання низки комплектуючих, які можуть використовуватися у турбореактивних двигунах типу МС-400 та новітніх Аі-35.

  Відповідні дані були оприлюднені на майданчику державних закупівель ProZorro.

  Згідно з публічною інформації, ДНДІХП має поставити “Івченко-Прогресс” 192 одиниці “Частин двигунів для повітряних літальних апаратів, виготовлених піротехнічних засобів розпалювання КЗ двигуна ТРД”. А саме:

  • 100 одиниць інертних електровипалювачів ЭВП-МС-400 ШБРИ.778939.159;
  • 10 одиниць ЭВП-МС-400 Э12-02.01 ШБРИ.778939.159;
  • 82 піросвічки розпалювання ППС А250305000 (дві партії).

  Строк постачання першої партії (вартістю 363 264 гривні) – орієнтовно 15 лютого 2021 року, а другої (вартістю 101 400 грн) – орієнтовно 31 травня 2021 року. Загальна вартість постачання виробів 464 664 гривні.

  В оприлюдненому обґрунтуванні від ДП “Івченко-Прогресс” відзначається, що на держпідприємстві проводяться роботи зі створення двигуна спеціального призначення АІ-35 та його модифікацій. Особливості конструкції цього двигуна потребують малогабаритних й одночасно високоенергетичних засобів для надійного розпалювання паливоповітряної суміші (ППС) в камері згорання. Раніше такі засоби розпалювання не розроблялися та не використовувалися.

  Раніше повідомлялося, що “Івченко-Прогресс” уклав контракт з Туреччиною на постачання нових турбореактивних двигунів Аі-35. Зокрема у вересні цього року було укладено кілька контрактів з АТ “ФЕД” (12 насосів регуляторів електропровідних FMP35E-1) та ПрАТ “Елемент” (12 одиниць блоків ECU-35) на загальну суму у 15 793 980 гривень.

  Також, судячи з назви, комплектуючи можуть бути використані в турбореактивних двигунах типу МС-400, якими оснащені українські крилаті ракети Р-360 “Нептун”.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  «Південмаш» замовив сталь для будівництва ракет у запорізького підприємства

  Держпідприємство «ВО Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова» уклало угоду з приватною компанією «Лірен» про постачання металу на суму 74,38 мільйона...

  “Оплот” змагатиметься з Т-90 у майбутній закупівлі танків Єгиптом

  Завод ім. Малишева (Харків) продемонстрував танк БМ "Оплот" та власні виробничі потужності підприємства делегації з Єгипту.Про це стало...

  Зараз читають

  «Івченко-Прогрес» розробляє новий двигун для реактивних літаків

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» з Запоріжжя працює над новим двигуном для реактивних навчальних та навчально-бойових літаків.

  Вінницьке підприємство опанувало 70% виробництва спецінструментів для армійських майстерень технічного обслуговування

  Вінницький "45 експериментальний механічний завод" опанував самостійне виробництво 70% спецінструменту для різноманітних армійських майстерень технічного обслуговування.

  “Держгідрографія” почала установку навігаційних буїв на річці Південний Буг

  "Держгідрографія" розпочала роботи з установки сезонних плавучих засобів навігаційного обладнання (ЗНО) на річці Південний Буг.

  “Укрзалізниця” у квітні збільшила на 8% середньодобове навантаження вагонів

  "Укрзалізниця" у квітні 2021 року збільшила середньодобове навантаження вагона більш ніж на 8%. Зокрема, за період з...