9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

«Іскра» разом з закордонною компанією створять нову багатофункціональну контрбатарейну РЛС

Науково-виробничий комплекс «Іскра», що входить до складу державного концерну «Укроборонпром», спільно з закордонним партнером починають створення нової багатофункціональної РЛС.

Про це журналістам на прес-конференції 5 лютого ц.р. розповів директор «Науково-виробничий комплекс «Іскра» Юрій Пащенко.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

«За контрбатарейним радарам у нас є співпраця зі світовим гігантом, обсяги продажу військової техніки якого перевищує в чотири рази всі обсяги української військової промисловості. Вчора провели засідання. Наш аванпроект, який ми запропонували для розробки, вони прийняли. Тому будемо разом створювати новий зразок контрбатарейного засобу та оглядової радіолокаційної станції. Так званої багатофункціональної станції», – зазначив він.

blank
Радіолокаційний комплекс 1Л220-У «Зоопарк-2» на тренуванні до параду на честь Дня Незалежності у Києві 22 серпня 2018 року

При цьому директор підприємства додав, що представлений минулого року контрбатарейний радар 1Л220-У «Зоопарк-2» невдовзі почне вироблятися серійно на потреби ЗСУ.

«Іскра» відновлює своє місце на ринку шляхом нових зразків озброєння. Цього року ми освоїли новий напрям – контрбатарейні радари. Зараз йдуть держвипробування і повним ходом йде підготовка до серійного виробництва», – наголосив Юрій Пащенко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають