9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

Інфраструктурні об’єкти ворога можуть бути знищений протягом декількох хвилин за допомогою українського мобільного комплексу крилатих ракет «Нептун»

Військові кораблі противника та інфраструктурні об’єкти ворога, у тому числі й Керченський міст, можуть бути знищені за дуже короткий час за допомогою українського мобільного комплексу крилатих ракет «Нептун».

Про це заявив колишній секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) країни Олександр Турчинов.

«Наші крилаті ракети зможуть знищувати військові кораблі РФ будь-якого класу не тільки в Чорному і Азовському морі, але і в портах їх базування, а при необхідності, протягом декількох хвилин знести міст, яким так хизується Росія», – похвалився Турчинов.

Він нагадав, що на момент початку війни на Донбасі на озброєнні України не було жодної крилатої ракети.

«Отримані в спадок від СРСР ми віддали росіянам, коли відмовлялися від ядерної зброї. Фактично з нуля був створений універсальний мобільний комплекс крилатих ракет. Виконано величезний обсяг роботи — роботи, яка робить нас сильними і змушує зважати на наші інтереси», – підкреслив екс-секретар РНБО.

На початку грудня 2018 року українські військові успішно випробували вітчизняну нову крилату ракету «Нептун». Остаточне завершення розробки та початок випробувань комплексу крилатих ракет наземного базування для ураження морських берегових цілей за проєктом «Нептун» заплановані на 2020 рік.

У листопаді 2019 року розробниками було вперше продемонстровано голівку самонаведення ракети протикорабельного комплексу «Нептун».

Уже 28 листопада Генеральний конструктор ДККБ “ЛУЧ” Олег Коростельов повідомив, що після проходження чергового етапу випробувань ракета Р-360 підтвердила задані характеристики і її розробка як літального апарата завершена.

Останні новини:

Зараз читають