9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

Індонезійські морпіхи розпочали експлуатацію українських БТР-4М

Батальйон морської піхоти ВМС Індонезії розпочав офіційну експлуатацію п’яти українських БТР-4М, що були поставлені ДП «Спецтехноекспорт» у січні цього року.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу концерну.

«Завершилась процедура передачі нових українських бронетранспортерів у визначені Міністерством оборони Індонезії військові частини. То ж з початку травня індонезійські морпіхи несуть службу, в тому числі – на БТР-4М. Перед цим наша техніка пройшла серію випробувань в Індонезії, показавши відмінні амфібійні можливості, точність стрільби з різних видів озброєнь, високі прохідні можливості в гірській місцевості», – зазначив Павло Барбул.

Нагадаємо, що поставка 5 одиниць бронетранспортерів БТР-4М, виготовлених на ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. Морозова», що входить до складу ДК «Укроборонпром», відбулася в рамках підписаного у 2014 році контракту між ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» та Міністерством оборони Індонезії.

Перед прийняттям в експлуатацію Міністерство оборони Індонезії провело випробування українських бронетранспортерів на території своєї країни. За результатами випробувань було підписано Протокол про проведення функціонально тестових випробувань. Спеціальна комісія Міністерства оборони Індонезії підтвердила, що українські бронетранспортери відповідають вимогам замовника за усіма 47 оціночними параметрами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають