9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

Індонезія обирає українські радіолокаційні станції

Індонезія має намір придбати системи радіолокації українського виробництва. Так, індонезійські військові зацікавлені отримати радіолокаційну станцію 90К6Е від НВК “Іскра”.

Про це розповіли в ДП “Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма “Прогрес”. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Як стверджують представники компанії, в “боротьбі за Індонезію” українська РЛС отримала досить потужних конкурентів – Thales і Leonardo, однак індонезійські військові хочуть віддати перевагу саме українським станціям.

blank

Цікаво, що Індонезія в цьому році вже співпрацювала з конкурентами України за цей контракт – на початку року вона підписала контракт з Leonardo на постачання РЛС RAT 31 DL/M для ВПС країни.

Мобільний 3D радіолокатор кругового огляду з транзисторним передавачем 90К6Е, призначений для виявлення цілей, що летять на низьких, середніх і великих висотах, розроблений для використання в зенітних ракетних військах як засіб видачі цілевказівок, а також як інформаційна ланка в підрозділах військово-повітряних сил і протиповітряної оборони.

На початку 2020 року цей радар пройшов випробування з виявлення безпілотного літального апарата на різних висотах та максимальній дальності.

Україна входить до десятки країн світу, що займаються розробками й виробництвом радіолокаційних систем і, починаючи з 1992 року, регулярно експортує цю високотехнологічну продукцію за кордон.

Найвідомішою українською РЛС за кордоном став мобільний трикоординатний радіолокатор кругового огляду, призначений для виявлення та державного розпізнавання цілей на малих та середніх висотах – 36Д6.

blank

Водночас радари – не єдині вироби, які зацікавили індонезійських військових. Окрім РЛС Індонезія також планує придбати й продукцію інших українських виробників. Йдеться зокрема і про експорт українського комплексу РК-360МЦ “Нептун”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають