9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Індонезія готує контракт на придбання берегового мобільного ракетного комплексу РК-360МЦ “Нептун”

З Індонезією підписано Меморандум про укладення контракту на постачання берегового мобільного ракетного комплексу РК-360МЦ “Нептун” від ДержККБ “Луч”. Якщо буде виконаний контракт, то Індонезія може стати першою країною яка купила в Україні ракетний комплекс “Нептун”. Нагадаємо що 23 серпня 2020 року було прийнято на озброєння Збройних сил України.

Як розповіли представники ДП СЗТФ “Прогрес” редакції Defence-Express, після тривалих перемовин українській компанії вдалося переконати індонезійську сторону в перевагах низки українських зразків озброєння.

Бажання Індонезії придбати цей комплекс свідчить про дві речі. По-перше, це говорить про довіру індонезійських представників до українського виробника зброї. Бо знайти потенційного покупця на зразок техніки, якого немає у військах країни-виробника, буває досить важко. По-друге, якщо проєкт буде успішним, українські підприємства отримають кошти, які можна буде спрямувати на реалізацію інших проєктів, необхідних для посилення обороноздатності країни.

Крім домовленостей щодо “Нептуна”, ДП СЗТФ “Прогрес” також забезпечило всі умови, щоб найближчим часом було укладено контракти на постачання й іншої української продукції – радарів та авіаційних ракет.

Індонезійські військові позитивно оцінили радіолокаційну станцію 90К6Е від НВК “Іскра”. Цей мобільний 3D радіолокатор кругового огляду з транзисторним передавачем призначений для виявлення цілей, що летять на низьких, середніх і великих висотах, й має конкуренті характеристики.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають