9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

Єгипетські зброярі створили самохідну гаубицю на українському шасі КрАЗ

 • Єгипетські зброярі створили власний варіант колісної самохідної гаубиці М-46-1М на українському шасі КрАЗ. Пише видання Defence-Express.

  Новинка була продемонстрована на міжнародній виставці оборонної та військової промисловості EDEX-2018, що вперше проводилася в Арабській Республіці Єгипет в Каїрі з 3 по 5 грудня 2018 року. 

  Колісна САУ М-46-1М становить собою локалізовану версію радянської буксируваної гармати M-46 калібру 130 мм встановлену на шасі вантажівки КрАЗ 6х6. Кабіна САУ має бронювання 2-рівня за стандартом НАТО STANAG 4569.

  Вперше представлена на EDEX 2018, M-46-1M «є зразком нашої здатності адаптувати буксирувану артилерію до самохідної», – зазначили у міністерстві оборони Єгипту.

  Ця САУ призначена для використання піхотою, силами спеціальних операцій та як високомобільна артилерійська підтримка для підрозділів прикордонної оборони Єгипту.

  181218 EDEX2018 2
  Прототип колісної САУ М-46-1М на шассі КрАЗ 6х6 / Фото: DefenseWebTV

  Повна вага спорядженої артилерійської системи складає 23 тони. САУ оснащена системами автоматичної подачі боєприпасів та заряджання. Гармата має функцію дистанційного керування та додаткову енергетичну установку.

  181218 EDEX2018 3

  130-мм гармата M-46 – копія радянської буксируваної гармати корпусної артилерії та колісна САУ М-46-1М на шасі КрАЗ 6х6 озброєна аналогічною гарматою / Фото: Марина Лисцева

  Повідомляється, що М-46-1М може бути розгорнута за 90 секунд та має боєкомплект з 20 снарядів. Дальність стрільби колісної САУ становить близько 27 км.

  Варто зазначити, що ПрАТ «АвтоКрАЗ», який є багаторічним постачальником вантажівок для Збройних сил Єгипту, також продемонстрував на виставці макет оновленої вітчизняної САУ «Богдана». Також, представники Кременчуцького автозаводу представили макети автомобілів КрАЗ-Фіона та прототипу важкого евакуатора 8×8 – КрАЗ-HRV.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability,...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами...

  Київський бронетанковий завод передав українській армії ще три модернізованих танки Т-72

  Збройним силам України передали ще три модернізованих на ДП «Київський бронетанковий завод» основних бойових танків Т-72.

  Бронеавтомобілі «Козак-5» пішли на експорт

  Бронеавтомобіль «Козак-5» розробки та виробництва Науково-виробничого підприємства «Практика» отримав перші експортні контракти.Передає Національний...