9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 25 Січня, 2022

Як вітчизняний ПТРК знищує терористів

Українські військові за допомогою вітчизняного ПТРК “Стугна-П” знищили зенітну установку противника встановлену на багатоцільовий тягач МТ-ЛБ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

На лінії зіткнення з російсько-терористичними військами у Луганській області на напрямку Сокільники – Кримська українським протитанковим підрозділом було знищено ворожу бойову машину – багатоцільовий тягач МТ-ЛБ зі встановленою зенітно-артилерійською установкою ЗУ-23-2

Ворог 30 січня вдався до провокації на зазначеному напрямку із застосуванням мінометної батареї та вищевказаної бойової машини.

Військова частина, позиції якої були атаковані для придушення дії ворожої мінометної батареї розгорнула мобільну вогневу групу та для знищення ворожої техніки – протитанковий підрозділ, на озброєнні якого є сучасні вітчизняні ПТРК “Стугна-П” і “Корсар”.

За лічені хвилини після початку ворожого обстрілу мобільна вогнева група завдавати удар у відповідь, а розрахунок української “Стугни-П” здійснив пуск по ворожому броньованому об’єкту, з якого вівся обстріл наших бійців.

blank
МТ-ЛБ терористів з встановленою ЗУ-23-2. Машину такого типу знищили українські військові. Фото: Информационное сопротивление

Результат дій у відповідь українських військових мінометна батарея ворога була придушена, а МТ-ЛБ разом з розрахунком зенітної установки ЗУ-23-2 знищено.

За інформацією прес-служби ООС особовий склад розрахунку “Стугна-П” поданий до нагородження.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають