9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Хорватська та данська компанії відкриють виробництво машин для розмінування в Україні

Хорватська ДОК-ІНГ та данська Hydrema домовилися з українськими підприємствами про локалізацію виробництва машин для розмінування в Україні.

Про це повідомив заступник голови Комітету з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський, передає Промисловий Портал з посиланням на delo.ua.

Під час конференції Ukrainе Recovery Conference 2023 у Лондоні генеральний директор української компанії “Пожмашина” Олег Аверьянов та генеральний директор данської компанії Hydrema Ян Вернер Йенсен підписали Меморандум про розуміння.

Компанії домовились, що “Пожмашина” підготує свої потужності для виробництва машин для розмінування компанії Hydrema. Виготовлятимуть HYDREMA910, яка давно стоїть на озброєнні країн НАТО.

“(Техніка — ер.) зарекомендувала себе якнайкраще у найгарячіших точках світу, зокрема в Афганістані”, — зауважують в “Пожмашині”

Підприємство А3ТЕХ-УКРАЇНА домовилось про виробництво обладнання за технологіями хорватської ДОК-ІНГ.

Заміновані території

Своїм вторгненням РФ спричинила створення в Україні найбільшого мінного поля у світі. Площа замінування наразі складає 250 тисяч квадратних кілометрів. При цьому в країні безупинно проводять роботи з розмінування.

Останні новини:

Зараз читають