9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

Хмельницька авіабригада отримала автоматизований командний пункт нового покоління

На військовому аеродромі 7-ї бригади тактичної авіації імені Петра Франка, розпочали роботи з монтажу автоматизованого командно-диспетчерського пункту нового покоління.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

Новий автоматизований командно-диспетчерський пункт дозволить у автоматичному режимі відображати повітряну обстановку в районі летовища. Це значно підвищить рівень безпеки польотів, зручність та якість роботи персоналу.

На зміну морально застарілій техніці радіотехнічного зв’язку ще радянського виробництва прийде сучасна вітчизняна автоматизована техніка, яку розробили конструктори Науково-виробничого підприємства «Аеротехніка-МЛТ». всі монтажні та налагоджувальні роботи фахівці «Аеротехніки-МЛТ» планують за два тижні.

Інформація з різних радіолокаційних засобів, які діють у зоні аеродрому, автоматично надходитиме на один монітор, що дасть змогу об’єктивно відображати структуру повітряного простору. Завдяки цьому керівництво польотів одночасно отримуватиме точну інформацію і щодо розташування повітряних суден у районі аеродрому, і щодо стану погоди.

АКДП об’єктивно оцінює кожний літальний апарат на маршруті, зльоті й посадці навіть у разі збоїв окремих РЛС або якщо противник чинить перешкоди. Також є можливість у реальному часі контролювати дії фахівців групи керівництва польотів і членів екіпажу повітряних суден. Ці дані включать у єдину систему збирання та обробки радіолокаційної інформації ЗС України.

Останні новини:

Зараз читають