9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

ХКБМ замовив велику партію з 30 башт для бронетранспортерів БТР-4Е

ДП “Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О. Морозова”, яке входить до складу ДК “Укроборонпром”, замовило за спрощеною процедурою вже третю за останній період партію башт для бойового модуля БМ-7 “Парус” для встановлення на нові БТР-4Е.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Згідно з даними оприлюдненими на майданчику державних закупівель ProZorro, переможцем у тендері “Виготовлення 30 комплектів башт у зборі за конструкторською документацією ДП “ХКБМ” під контролем військового представництва” стало (як і у минулі рази) ПрАТ “Завод “Фрегат”.

blank
Фото: прес-служба ДК “Укроборонпром”

За попередніми умовами контракту, нові башти, після авансування, повинні бути поставлені шістьма партіями по 5 виробів, через 60, 90, 120, 150, 180 та 210 робочих днів.

Загальна вартість цього контракту складає 20 473 830 гривень. Визнане переможцем ПрАТ “Завод “Фрегат” наразі очікує підписання договору.

blank
Бойовий модуль “Парус”

Нагадаємо, це не перший такий договір, що був підписаний між двома українськими виробниками. Так, 8 грудня 2020 року був укладений контракт на постачання 15 комплектів башт на суму у 9 522 725 гривень, а 26 березня 2021 року аналогічний договір на постачання 10 виробів за 6 348 483 гривні.

blank
Фото: ДК “Укроборонпром”

Такі масштабні закупівлі (як і інших видів комплектуючих) ХКБМ спричинені великим цьогорічним замовленням від Збройних сил України на 75 нових БТР-4Е. З них 15 лінійних машин (а також одна командирська та одна ремонтна) призначені для Сухопутних військ ЗСУ, а ще 60 бронетранспортерів у адаптованій “плаваючій” версії для морської піхоти ВМС України.

blank

Варто зауважити, що хоч закупівлі комплектуючих для цих машин почалися ще з серпня минулого року, зараз нема даних ані про строки виконання контракту, ані про графік постачань бронетранспортерів.

Попри досить великий проміжок часу, що пройшов з початку закупівель деталей та виконання останнього замовлення для Національної гвардії, інформація про передачу нових БТР-4Е армійцям не оприлюднювались.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають