9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

ХКБМ планує передати Збройним силам чергову партію БТР-4 до кінця лютого

Харківське конструкторське бюро з машинобудування наприкінці лютого планує передати Збройним Силам України чергову партію з чотирьох бронетранспортерів БТР-4Е.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

До того вже передані у війська три БТРи, корпуси яких додатково перевіряли на якість зварювання швів, повідомляє директор державного підприємства Яків Мормило.

“Виконання поставок за контрактом з Міноборони виконується в повному обсязі та згідно з графіком. Виготовлення партії з трьох БТР, корпуси яких проходили додаткову перевірку на якість та відстріл, завершено вчасно. Машини прийнято Військовим представництвом Міністерства оборони та вже передано Збройним Силам Україниу військову частину. Зараз збираємо наступну партію з чотирьох БТР, яку плануємо передати наприкінці місяця”, – зазначив Мормило.

Нагадаємо, що бронетранспортери постачаються у рамках контракту, якій було зірвано в минулому році та згодом термін його виконання було подовжено після втручання у справу Президента України. Перші 12 БТР-4Е за цим контрактом надійшли до 92-ї механізованої бригади в грудні 2019 року. Контракт передбачає постачання 45 БТРів.

Останні новини:

Зараз читають