9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

ХКБМ передало армії чергову партію з чотирьох БТР-4Е (фото)

Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені O.O. Морозова (ХКБМ), що входить до складу ДК “Укроборонпром”, передало Міністерству оборони чергову партію з 4 бронетранспортерів БТР-4Е з обсягу державного оборонного замовлення 2019 року.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу ДК “Укроборонпром”.

Усі БТР прийняті військовою прийомкою Міноборони та вже сьогодні відбудуть до військової частини. 

Виконання поставок відбувається за контрактом з Міноборони від 2016 року, який був розблокований спільними зусиллями Президента України, Уряду, Міноборони та нового керівництва Укроборонпрому наприкінці 2019 року. 

“Реалізація цього контракту перебуває під особливим контролем та за активною участю керівництва Концерну. З відновленням робіт здача техніки відбувається за графіком. Більша частина працівників підприємства переведено у режим часткової роботи до кінця карантину, водночас, виробничі підрозділи, які виготовляють БТР, виходять на роботу в повному складі і продовжують забезпечувати війська надійною бронею”, – розповів Ігор Фоменко, заступник генерального директора Концерну з бронетанкової, радіолокаційної та спеціальної техніки.

Перші відвантаження бронетехніки після відновлення робіт за контрактом відбулися у грудні 2019 року – ХКБМ передали військовим 12 бронетранспортерів БТР-4Е.

Наразі контракт виконується у повному обсязі та згідно з графіком, під час карантину та надзвичайної ситуації в Україні бронетранспортери збираються на ХКБМ без затримок. 

Так, лютому цього року підприємство відвантажило 3 бронемашини, у січні – 4. Всього за контрактом ХКБМ має виготовити і передати 45 одиниць бронетранспортерів БТР-4Е. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають