9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

ХКБМ отримав нове українське обладнання для фарбування корпусів БТР (фото)

ТОВ «Техсервіс ВЕКО і партнер ГмбХ» виготовив та поставив на ДП «ХКБМ», який входить у склад державного концерну «Укроборонпром»,  камеру фарбувально-сушильну для фарбування корпусів БТР, БМП та іншої бронетехніки.

Про це Національному Промисловому Порталу повідомили на підприємстві.

Це вже другий проєкт, реалізований українським виробником малярних комплексів TWEKO, для ХКБМ. Згідно з даними Prozorro першим проєктом була поставка фарбувальна камера з водяною завісою, ще на початку 2020 року. Дана камера була призначена для фарбування малогабаритних деталей бронетехніки.

blank
Камера фарбувально-сушильна для фарбування корпусів БТР, БМП та іншої бронетехніки на ХКБМ. Фото: TWEKO

Після успішної реалізації першого проєкту між компаніями було підписано договір на поставку малярного комплексу для фарбування і сушіння великогабаритних виробів – БТР, БМП та інших. Вартість закупівлі склала 3,85 млн гривень при стартовій ціні аукціону на прозоро в 4,63 млн гривень.

Зі слів директора ХКБМ Якова Мармила, відмінна особливість даного комплексу полягає в тому, що техніку та деталі до неї після фарбування висушуються в камері з внутрішнім розміром 12х6х6м при температурі 90°C. Дана особливість дозволяє створювати якісне захисне лакофарбове покриття на бронетехніці. Також, до всього, варто додати що нове обладнання забезпечує дотримання екологічних стандартів, норм і безпечних умов праці для працівників оборонного підприємства.

blank
Рейковий візок для переміщування та обертання виробів у фарбувальній камері на ХКБМ. Фото: TWEKO

В комплексі із фарбувальною камерою було поставлено рейковий візок для переміщування та обертання виробів у фарбувальній камері під час їх фарбування. Він дозволяє повертати 10 тонні корпуси БТР на 90 градусів для легкого і якісного нанесення лакофарбового покриття. На виході виробник військової техніки отримує сучасну, якісно пофарбовану військову техніку з використанням малярних комплексів TWEKO.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають