9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 24 Січня, 2022

Гелікоптер Ка-226 ВМС України здійснив перші планові польоти

На Миколаївщині, на базі окремої морської авіаційної бригади ВМС відбулися планові польоти легкого багатоцільового вертольота Ка-226.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на  Defense Express.

Нагадаємо, нова машина була передана морським авіаторам влітку цього року з Львівського авіаремонтного заводу завдяки сприянню волонтерів та обласної влади.

Цей вертоліт був завезений у 2013 році з Литви. Проте через тривалу судову тяганину він зберігався у львівському авіаційному заводі в розібраному стані майже п’ять років.

«Було зроблено велику кількість роботи по його опануванню, складність полягала в тому що в Збройних сил України таких вертольотів не має. В даний момент це транспортно-пасажирський варіант, і за потреби ми переобладнаємо його в санітарний», – йдеться в повідомленні МОУ.

Гелікоптер Ка-226, був розроблений у 1997 році й призначений для перевезення поранених та обладнаний всім необхідним для цього реанімаційним обладнанням. Така машина може використовуються в Україні лише у Військово-Морських силах. Оскільки лише там є матеріально-технічна база для його експлуатації та обслуговування, а також пілоти, що здатні їм керувати.

Варто зазначити, що цей вертоліт став самою новою машиною у ВМСУ. Він оснащений двома двигунами Rolls-Royce Allison 250-С20/R2 потужністю по 450 к.с., що дозволяє йому при максимальній злітній масі 3400 кг піднімати корисне навантаження до 1000 кг і летіти з крейсерською швидкістю близько 200 км/год.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають