9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

Харківський бронетанковий завод готує партію танків-тральщиків для армії України

Харківський бронетанковий завод виконує замовлення Збройних сил Україна на постачання партії з шести танків-тральщиків на базі Т-64А.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

Термін виконання контракту спливає влітку поточного року. Підприємство проводить відновлення заданих машин та дооснащення їх необхідним обладнанням.

Танк Т-64А з протимінним тралом відрізняється від бойового танку в першу чергу відсутністю гармати. Також на танку відсутні засоби активного захисту як на корпусі так і на башті. В передній проєкції на кожен з відновлених танків встановлюється додатковий броньований лист. На башті танка-тральщика заводчани встановлять кулемети НСВТ-12,7 або їх еквівалент (в залежності від побажання замовника). Можливе також встановлення спеціального прожектора.

На передній частині корпусу танка встановлені спеціальні кріплення для мінного трала. Він призначений для знешкодження мін шляхом їх детонації в рамках “колії”, яка покладається для слідуйчої за танком-тральщиком техніки. Ширина такої колії – 800 мм. На танкову базу встановлюється мінний трал каткового типу.

blank

Катковий протимінний трал на відновлюваних ХБТЗ танках важить близько 7,5 тонн. Швидкість роботи з розмінування території варіюється від 6 до 12 кілометрів на годину.

Зазначимо, подібні машини вже є на озброєнні ЗСУ. Три одиниці армія отримала у грудні 2018 року під час передачі модернізованого та відремонтованого озброєння і техніки на військовому аеродромі під Житомиром.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають