9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Харківський автомобільний завод відремонтує 20 військових тягачів МАЗ-537 для Збройних сил України

ДП «Харківський автомобільний завод» (ХАЗ) отримало 24-мільйонний контракт Міністерства оборони України на ремонт за технічним станом двадцяти сідельних тягачів МАЗ-537.

Відповідний контракт укладено за спрощеною процедурою 29 липня 2021 року, передає Національний Промисловий Портал з посланням на UMP.

Харківський автомобільний завод має завершити ремонт тягачів до 30 листопада 2021 року. Контроль якості здійснюватиме 85-е головне військове представництво Міноборони України.

Підприємство має гарантувати справну роботу автомобільної техніки впродовж 2 років після ремонту, гарантійне напрацювання – 10 000 км або 700 годин у межах гарантійного терміну експлуатації за умови дотримання правил експлуатації та зберігання, або 5 років зберігання у неопалювальних сховищах.

Несправності, які виникнуть протягом гарантійного терміну усуватимуться ХАЗ у місцях дислокації техніки, або його коштом транспортуватимуться на завод та у зворотному напрямку. При цьому гарантійний термін збільшується на час перебування техніки у ремонті.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що Міноборони замовило ремонт 235 радянських вантажівок на суму в понад 280 мільйонів гривень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають