9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 17 Вересня, 2021

«Харківський автомобільний завод» придбав 34 комплекти гусениць для ремонту тягачів МТ-ЛБ

 • Компанія «Спец-Техно-Сервіс» запропонувавши найбільшу ціну виграла тендер Харківського автомобільного заводу на постачання 34 комплектів гусениць для тягачів МТ-ЛБ.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

  Відповідний контракт був підписаний 17 березня. Вартість 34 комплектів гусеничних стрічок 8.34.002 для легких багатоцільових транспортерів-тягачів МТ-ЛБ склала 16,1 млн грн (з ПДВ).

  У торгах Харківського автомобільного заводу, що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», взяли участь три учасники: ТОВ «Спец-Техно-Сервіс», НВП «Актив Спец Пром» та ТОВ «Укпромзапчастина».

  Найдешевшу пропозицію у 10 479 000 грн (без ПДВ) від НВП «Актив Спец Пром» конкурсний комітет відхилив через перебування підприємства на стадії освоєння серійного виробництва. За інформацією 932-го військового представництва (ВП), станом на 25 лютого 2021 року виготовлений один комплект гусениць проходить кваліфікаційні випробування пробігом 1000 км.

  Водночас 932 ВП підтвердило наявність у підприємства відповідної конструкторської та технологічної документації, виробничих потужностей та кваліфікованого персоналу. Також зазначено, що виробництво не залежить від імпорту обладнання та комплектуючих.

  Дорожчу лише на 1000 грн пропозицію ТОВ «Укпромзапчастина» відхилили через невідповідність у документації: замалий оборот підприємства у фінансовій звітності, невідповідність фізичної та юридичної адреси та інше.

  В результаті переможцем було визнано третього учасника – ТОВ «Спец-Техно-Сервіс», яке запропонувало ціну в 13 800 600 грн (без ПДВ).

  ТОВ «Спец-Техно-Сервіс» зареєстровано 30 січня 2020 року з уставним капіталом в 10 000 грн громадянином України Євгеном Єремєєвим, що володіє 100% часткою статутного капіталу..

  У протоколі визнання переможцем зазначено, що компанія погодилась на зменшення суми пропозиції, а також надала сертифікати якості та довідки щодо виробника та країни походження матеріалу з якого виготовлені компоненти гусениці.

  Термін виконання контракту до кінця 2021 року.

  Нагадаємо, що ДП «Харківський автомобільний завод» у грудні 2014 року на замовлення Міноборони було виготовлено 62 поворотні кулеметні платформи для встановлення кулемета ДШКМ на МТ-ЛБ, які було поставлено 14-й окремій механізованій бригаді. Через те, що платформи виготовили до затвердження технічної документації, і без броньового захисту, всі їх довелось переробляти вже у військах.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Парламент ухвалив за основу законопроєкт про розвиток виробництва біометану

  Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт №5464 "Про внесення змін до закону України "Про альтернативні види...

  Міноборони уклало договори на закупівлю 37 тисяч тонн палива

  Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони розпочав процедури закупівлі пально-мастильних матеріалів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Для української армії випробовують рухому станцію очищення води «Джерело-2000»

  В інтересах Збройних сил України проводять випробування рухомої станції очищення води «Джерело-2000».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Реалізації проєкту високошвидкісної залізниці в Україні коштуватиме 2-5 мільярдів доларів

  Вартість будівництва високошвидкісної залізниці в Україні може скласти близько 2-5 мільярдів доларів, заявив заступник директора департаменту інвестиційної діяльності "Укрзалізниці" Володимир Шемаєв.

  До України прибув 50-й контейнерний потяг з Китаю (відео)

  До Києва з Чунцина прибув контейнерний поїзд, який доставив 62 контейнери.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр транспортних стратегій.

  В Ужгороді побудували перший у місті скейт-майданчик

  На площі Богдана Хмельницького в Ужгороді відкрили перший у місті майданчик для катання на скейтбордах і роликах.Передає Національний Промисловий...

  Бельгія передала Україні науково-дослідне судно Belgica для екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів

  Для проведення екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів Бельгія передала Україні науково-дослідне судно «Belgica» (A962).Про це йдеться в...

  Зараз читають

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.

  До Канади відправили два електричні пороми льодового класу, які спроєктовані в Україні

  В Канаду з корабельні Damen Shipyards Galati у Румунії вирушили два повністю електричних автомобільні пороми, спроєктовані в...

  “Азовмаш” та “Азот-Імпекс” виготовлять для “Укрзалізниці” вагонокомплектів на понад 420 мільйонів гривень

  ТОВ "Азовмаш" (Київ) визнано переможцем аукціону на постачання на адресу філії "Укрзалізниці" - Центру обслуговування виробництва вагонокомплектів...

  На станції Святошин у Києві завершили будівництво нової платформи в рамках проєкту City Express (фото)

  На залізничній станції "Святошин" в Києві, яка є важливим пересадочним вузлом для приміського пасажирського транспорту столиці, закінчили...