9.5 C
Alba Iulia
Субота, 24 Липня, 2021

«Харківський автомобільний завод» придбав 34 комплекти гусениць для ремонту тягачів МТ-ЛБ

 • Компанія «Спец-Техно-Сервіс» запропонувавши найбільшу ціну виграла тендер Харківського автомобільного заводу на постачання 34 комплектів гусениць для тягачів МТ-ЛБ.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

  Відповідний контракт був підписаний 17 березня. Вартість 34 комплектів гусеничних стрічок 8.34.002 для легких багатоцільових транспортерів-тягачів МТ-ЛБ склала 16,1 млн грн (з ПДВ).

  У торгах Харківського автомобільного заводу, що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», взяли участь три учасники: ТОВ «Спец-Техно-Сервіс», НВП «Актив Спец Пром» та ТОВ «Укпромзапчастина».

  Найдешевшу пропозицію у 10 479 000 грн (без ПДВ) від НВП «Актив Спец Пром» конкурсний комітет відхилив через перебування підприємства на стадії освоєння серійного виробництва. За інформацією 932-го військового представництва (ВП), станом на 25 лютого 2021 року виготовлений один комплект гусениць проходить кваліфікаційні випробування пробігом 1000 км.

  Водночас 932 ВП підтвердило наявність у підприємства відповідної конструкторської та технологічної документації, виробничих потужностей та кваліфікованого персоналу. Також зазначено, що виробництво не залежить від імпорту обладнання та комплектуючих.

  Дорожчу лише на 1000 грн пропозицію ТОВ «Укпромзапчастина» відхилили через невідповідність у документації: замалий оборот підприємства у фінансовій звітності, невідповідність фізичної та юридичної адреси та інше.

  В результаті переможцем було визнано третього учасника – ТОВ «Спец-Техно-Сервіс», яке запропонувало ціну в 13 800 600 грн (без ПДВ).

  ТОВ «Спец-Техно-Сервіс» зареєстровано 30 січня 2020 року з уставним капіталом в 10 000 грн громадянином України Євгеном Єремєєвим, що володіє 100% часткою статутного капіталу..

  У протоколі визнання переможцем зазначено, що компанія погодилась на зменшення суми пропозиції, а також надала сертифікати якості та довідки щодо виробника та країни походження матеріалу з якого виготовлені компоненти гусениці.

  Термін виконання контракту до кінця 2021 року.

  Нагадаємо, що ДП «Харківський автомобільний завод» у грудні 2014 року на замовлення Міноборони було виготовлено 62 поворотні кулеметні платформи для встановлення кулемета ДШКМ на МТ-ЛБ, які було поставлено 14-й окремій механізованій бригаді. Через те, що платформи виготовили до затвердження технічної документації, і без броньового захисту, всі їх довелось переробляти вже у військах.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Основний український завод з ремонту зенітних комплексів вийшов у прибуток

  Балаклійський ремонтний завод, який ремонтує зенітні комплекси 9К33 «Оса», 2К12 «Куб», 9К330 «Тор», 2К22 «Тунгуска», ЗСУ-23-4 «Шилка»...

  Перший зібраний в Одесі гелікоптер SW-205 покажуть 16 серпня

  Перший зібраний в Одесі на місцевому авіаремонтному заводі цивільний «Ірокез» – гелікоптер SW-205, обіцяють показати 16 серпня.Про це...

  Сили спеціальних операцій оснастять новими бронежилетами українського виробництва

  Військовослужбовці Сил спеціальних операцій ЗСУ отримають бронежилети нового зразка. Відповідні вимоги до цієї амуніції вже розроблені в Міністерстві оборони України.

  До України прибув п’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції

  П’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції у середу, 21 липня, прибув до України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Державний науково-дослідний інститут авіації розглядає можливість локалізації радянських винищувачів в Україні

  У Державному науково-дослідному інституті (ДНДІ) авіації розглядають локалізацію радянських винищувачів в Україні.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  У Збройних силах відкрили школи підготовки фахівців радіоелектронної боротьби та розвідки

  У навчальних центрах Збройних Сил України відкрито нові школи підготовки кваліфікованих фахівців – радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки.Передає Національний...

  Укрзалізниця у першому півріччі перевезла 23 мільйони тонн мінбудматеріалів

  "Укрзалізниця" за перше півріччя 2021 року перевезла залізницею у внутрішньому сполученні майже 23,3 мільйонам тонн мінбудматеріалів, що на 21,5% перевищує аналогічний показник...

  З аеропорту Ужгорода виконали перший міжнародний рейс

  Аеропорт Ужгород обслужив перший міжнародний рейс з моменту відновлення роботи аеропорту.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  Ізмаїльський порт став новою точкою маршруту міжнародного потяга “Вікінг”

  Вперше в Ізмаїл відправився поїзд комбінованого транспорту "Вікінг". У його складі перевозиться 41 40-футовий контейнер з целюлозою.

  Десантно-штурмовий катер «Малин» проєкту «Кентавр-ЛК» пройшов доковий ремонт в Одесі

  Десантно-штурмовий катер «Малин» проєкту 58503 шифр «Кентавр-ЛК» пройшов доковий ремонт в Одесі.Про це...

  ВМС України визначається з випробувальною платформою для корабельної версії комплексу «Нептун»

  Військово-морські сили України визначаються з випробувальною платформою до морської версії ракетного комплексу «Нептун».Про...

  Чеська САУ DANA M2 пройшла всі випробування в Україні

  Чеська колісна самохідна артилерійська установка 152-мм DANA M2 на шасі Tatra успішно пройшла всі випробування українських військових,...