9.5 C
Alba Iulia
Середа, 14 Квітня, 2021

«Харківський автомобільний завод» придбав 34 комплекти гусениць для ремонту тягачів МТ-ЛБ

 • Компанія «Спец-Техно-Сервіс» запропонувавши найбільшу ціну виграла тендер Харківського автомобільного заводу на постачання 34 комплектів гусениць для тягачів МТ-ЛБ.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

  Відповідний контракт був підписаний 17 березня. Вартість 34 комплектів гусеничних стрічок 8.34.002 для легких багатоцільових транспортерів-тягачів МТ-ЛБ склала 16,1 млн грн (з ПДВ).

  У торгах Харківського автомобільного заводу, що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», взяли участь три учасники: ТОВ «Спец-Техно-Сервіс», НВП «Актив Спец Пром» та ТОВ «Укпромзапчастина».

  Найдешевшу пропозицію у 10 479 000 грн (без ПДВ) від НВП «Актив Спец Пром» конкурсний комітет відхилив через перебування підприємства на стадії освоєння серійного виробництва. За інформацією 932-го військового представництва (ВП), станом на 25 лютого 2021 року виготовлений один комплект гусениць проходить кваліфікаційні випробування пробігом 1000 км.

  Водночас 932 ВП підтвердило наявність у підприємства відповідної конструкторської та технологічної документації, виробничих потужностей та кваліфікованого персоналу. Також зазначено, що виробництво не залежить від імпорту обладнання та комплектуючих.

  Дорожчу лише на 1000 грн пропозицію ТОВ «Укпромзапчастина» відхилили через невідповідність у документації: замалий оборот підприємства у фінансовій звітності, невідповідність фізичної та юридичної адреси та інше.

  В результаті переможцем було визнано третього учасника – ТОВ «Спец-Техно-Сервіс», яке запропонувало ціну в 13 800 600 грн (без ПДВ).

  ТОВ «Спец-Техно-Сервіс» зареєстровано 30 січня 2020 року з уставним капіталом в 10 000 грн громадянином України Євгеном Єремєєвим, що володіє 100% часткою статутного капіталу..

  У протоколі визнання переможцем зазначено, що компанія погодилась на зменшення суми пропозиції, а також надала сертифікати якості та довідки щодо виробника та країни походження матеріалу з якого виготовлені компоненти гусениці.

  Термін виконання контракту до кінця 2021 року.

  Нагадаємо, що ДП «Харківський автомобільний завод» у грудні 2014 року на замовлення Міноборони було виготовлено 62 поворотні кулеметні платформи для встановлення кулемета ДШКМ на МТ-ЛБ, які було поставлено 14-й окремій механізованій бригаді. Через те, що платформи виготовили до затвердження технічної документації, і без броньового захисту, всі їх довелось переробляти вже у військах.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Збройних силах України з’являться мобільні групи викладачів англійської мови

  На сьогодні армійські центри мовної підготовки можуть навчати 800 осіб на рік. Цього замало, тому цифру подвоять,...

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів польове тренування.

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  ХКБМ закуповує комплектуючі для виробництва бронетехніки

  До двох десятків тендерів на закупівлю партій різних запчастин для бронетранспортерів БТР-4 були завершені (визначені переможці очікують укладання відповідних контрактів) у лютому-березні...

  Українська компанія розвиває доставлення вантажів з країн Європи до низки дніпровських портів

  Судноплавна компанія Argo Shipping, на додачу до виконання ряду рейсів до Європейських країн, планує здійснювати рейси з доставлення вантажів по Дніпру з...

  “Авіакон” модернізував гелікоптер Мі-8МТ для Сухопутних військ ЗСУ

  ДП "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон", що входить до складу ДК "Укроборонпрому", передало армійській авіації Сухопутних військ ЗС України відремонтований та модернізований гелікоптер...

  Нігерія споживає чверть експорту українських ковбасних виробів

  Нігерія є найбільшим імпортером українських ковбасних виробів, її частка складає рівно чверть.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр дослідження...

  “Антонов” замовив у США розробку системи завантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178

  Американські підрядники за 2,6 мільйона доларів розробляють системи завантаження, розвантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178-100Р Повітряних Сил Збройних сил України.

  Зараз читають

  Розпочато випробування нової командно-штабної машини на базі БТР-4 для Таїланду (відео)

  На ДП "Київський бронетанковий завод", який входить до складу ДК "Укроборонпром", пройшов перший етап збирання та пробігових...

  Кабмін схвалив надання “Укравтодору” нових держгарантій на 10 мільярдів гривень

  Уряд України затвердив надання у 2021 році Агентству автомобільних доріг України ("Укравтодор") державних гарантій на 10 мільярдів...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству...

  Метінвест купує найбільшого виробника коксівного вугілля в Україні

  Metinvest B.V. придбала додатковий пакет акцій найбільшого в Україні виробника коксівного вугілля, тим самим збільшивши ефективну частку...