9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Харківський тракторний завод готовий виконувати замовлення на виробництво військової техніки

Харківський тракторний завод має ліцензію на виробництво техніки подвійного призначення.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Depo.Харьков.

Оборонного замовлення немає поки що. Вона (ліцензія на виготовлення техніки подвійного призначення – ред.) І була, однак просто немає замовлень. Це ж держава повинна замовляти, – сказав Ярославський.

Він додав, що в першому півріччі 2017-го ХТЗ виконав виробничий план -10 вже виготовлено понад 500 тракторів.

Бізнесмен підкреслив, що за час вимушеного простою завод втратив майже всі ринки збуту, тому головна робота ведеться в напрямку відновлення втрачених зв’язків.

Довідка. ВАТ “Харківський тракторний завод” – найбільший виробник колісних і гусеничних сільськогосподарських тракторів, будівельно-дорожньої техніки і тягачів в Україні. Підприємство було засноване в 1930 р, за свою історію випустив більше 3 млн одиниць тракторів та іншої техніки. В асортимент продукції входять колісні і гусеничні трактори різної потужності, бульдозери, тягачі, навантажувачі та ін. Традиційно поставляє продукцію на зовнішньому ринку, включаючи країни Європи, Азії, Африки, продукція сертифікована за європейськими стандартами якості.

В даний час власником контрольного пакета акцій є харківський бізнесмен Олександр Ярославський.

З 9 березня 2016 року генеральний директор ХТЗ Владислав Губін залишив свою посаду, а з 10 березня за рішенням наглядової ради на цю посаду був призначений Андрій Коваль, який керував заводом в 2006-2007 рр. Після цього на Коваля були відкриті кілька кримінальних проваджень. Майно і рахунки заводу були арештовані. Фактично, з березня 2016 року по січень 2017-го ХТЗ не працював.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають