9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Харківські підприємства ДК “Укроборонпром” передали Збройним силам України 16 танків Т-80 і Т-64 та 5 БТР-4 (відео)

Харківські підприємства ДК “Укроборонпром” передали українському війську понад 20 одиниць важкого озброєння і техніки. У заході взяли участь Секретар РНБО України Олександр Турчинов та Генеральний директор Концерну Павло Букін.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ДК “Укроборонпром”.

3-го жовтня 2018 року на території ДП “Завод ім. Малишева” українські військові отримали 16 танків Т-80 та Т-64, відновлених на ДП “Харківський бронетанковий завод”. Також передано п’ять БТР-4, виготовлених на ДП “Харківське конструкторське бюро машинобудування ім. Морозова”.

Українські військові отримали 16 танків та 5 БТРів

Українські військові отримали 16 танків та 5 БТРів виробництва Державний концерн "Укроборонпром". Танки Т-80 та Т-64 повністю відновлені на Харківському бронетанковому заводі та зовсім скоро стануть на захист країни. П’ять новеньких БТР-4 – це робота КБ ім. Морозова. Також «Укроборонпром» продемонстрував новітні зразки озброєння: реактивну систему залпового вогню «Верба», ракетний комплекс «Сапсан», створений разом з іншими підприємствами ОПК України, та БТР-4МВ1, створений з урахуванням конструкторських рішень країн-членів НАТО.#НоваАрмія стає сильнішою з кожном днем!

Опубліковано Петром Порошенком Середа, 3 жовтня 2018 р.

Під час передачі техніки було продемонстровано БТР-4МВ1, створений з урахуванням конструкторських рішень країн-членів НАТО, танк БМ “Оплот”, РСЗВ “Верба”, двигуни для бронетехніки, експериментальний корпус БТР-4, інше озброєння та військова техніка.

Окрім того, був представлений оперативно-тактичний ракетний комплекс “Сапсан”, у розробці якого беруть участь підприємства Концерну.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають