9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Керівництво Збройних сил обговорило з Володимиром Горбуліним розвиток вітчизняної військової промисловості

Головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний провів зустріч з Героєм України, академіком, віцепрезидентом Національної академії наук України Володимиром Горбуліним.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Окрім Валерія Залужного на зустрічі були присутні Герой України, Начальник Генерального штабу ЗСУ – генерал-лейтенант Сергій Шаптала та перший заступник Головнокомандувача ЗСУ генерал-лейтенант Євген Мойсюк.

blank
З ліва на право: генерал-лейтенанти Євген Мойсюк та Валерій Залужний, академік Володимир Горбулін та генерал-лейтенант Сергій Шаптала

Метою зустрічі було обговорення перспективи нарощування ракетного потенціалу українською армією та збільшення потужностей вітчизняного оборонно-промислового комплексу. Крім того, сторони обговорили питання розвитку авіації та кораблебудування.

“Для мене було надзвичайно важливо почути саме від Володимира Павловича з його багаторічним досвідом, експертизою і стратегічним баченням про шляхи удосконалення сучасної системи розвитку оборонних технологій в Україні”, – прокоментував цілі зустрічі генерал Валерій Залужний.

Головнокомандувач ЗСУ додав, що під час зустрічі Володимир Горбулін наголосив на проблемі, вирішення якої є пріоритетом у його (Залужного – ред.) діяльності – впровадження автоматизованої системи управління військами.

blank
Зустріч Головнокомандувача ЗСУ генерал-лейтенанта Валерія Залужного та академіка Володимира Горбуліна

Генерал-лейтенант Валерій Залужний та Володимир Горбулін поділяють одну думку щодо необхідності ефективної взаємодії двох ключових відомств у системі забезпечення обороноздатності держави – Міністерства оборони України та Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України. Головнокомандувач Збройних сил України на своєму рівні пообіцяв докласти для цього всіх зусиль.

“Є люди, на яких тримається держава. Є зустрічі, які не хочеться завершувати. Такою людиною, зустрічі з якою я обов’язково буду продовжувати, є Володимир Павлович Горбулін”, – наголосив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають