9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Гелікоптери Збройних сил України модернізують для використання ракет “повітря-повітря”

Незабаром армійська авіація Збройних сил України може отримати оновлені гвинтокрилі машини, які будуть здатні успішно вести бойові дії вночі, використати високоточне озброєння та навіть зможуть протистояти бойовим літакам в повітряному бою.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Так, стало відомо що приватне підприємство “Рамзай” вже опанувало виробництво подібної системи й наразі проходять її державні випробування. При цьому український комплекс паралельно постачається іноземним замовникам – відомо про експорт чотирьох таких систем в Уганду та Камерун.

В склад нової системи управління вогнем входить оптико-прицільна станція наведення ПрПК-17 (24) з сучасними лазерним дальноміром та балістичним обчислювачем, а також (в потенціалі) система нашоломної вказівки НСЦ “Сура” (виробництва Завод “Арсенал”).

blank
Фото: Defense Express

Саме інтеграція цих компонентів дозволить гелікоптерам застосовувати ракети класу “повітря-повітря” малого радіуса дії з інфрачервоною системою самонаведення Р-73 для ураження повітряних цілей.

blank
Ракета Р-73, гелікоптер Мі-8

А поки що, комплекс від ПрАТ “Рамзай”, розроблений в партнерстві з підприємствами ДК “Укроборонпром” (ДП “Науково-виробничий комплекс “Фотоприлад”, ДККБ “ЛУЧ” та ДП “Ізюмський приладобудівний завод”) дозволяє застосовувати керований комплекс “Бар’єр-2В” (наразі з ракетами РК-2В з дальністю до 8 км, а в майбутньому з новою ракетою “Альта” – дальність ураження якої до 12 км).

Крім того, розробники стверджують, що їх система суттєво збільшила бойові можливості використання й більш бюджетної та звичної некерованої зброї. Так, точність штатних НАР С-8 зросла щонайменше у два разі при дальності використання від 2,5 до 5 км.

blank
Мі-8МСБ-В на випробуваннях НАР РС-80 «Оскол» Фото: Олександр Штупун

Нагадаємо, вже кілька років за власною ініціативою та за свої обігові кошти вищезгадані українські компанії проводять випробування подібної системи (524Р) на модернізованому ПАТ “Мотор Січ” багатоцільовому гелікоптері Мі-8МСБ-В. Також відомо, що нещодавно в ДНДІ пройшли випробування Мі-8МСБ-В на можливість використовувати більш потужні НАР С-13.

blank
Гелікоптер Мі-8МСБ-В на випробуваннях в ДНДІ з НАР С-13

Водночас про подібні тести українських систем на бойових гелікоптерах Мі-24 зі значним розширенням їх можливостей за рахунок вітчизняних компонентів поки нічого не чутно. Але роботи можуть відновитися після налагодження постачання лопатей до ударних гелікоптерів підприємством “Мотор Січ”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають