9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Гелікоптери українського виробництва будуть закуповувати для потреб безпекового та цивільного сектору країни

Секретар РНБО України вважає перспективним використання новітніх вертольотів вітчизняного виробництва для потреб безпекового та цивільного сектору країни.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на MilitaryAviation.in.UA.

Олександр Турчинов відвідав з робочою поїздкою два підприємства-виробники вертольотів «ЧЕЗАРА» і «ВІБСТОН АЕРО» у Київській області, де ознайомився з сучасними зразками легких вертольотів та оглянув виробничий процес.

О. Турчинов зауважив, що Україна продовжує традиції нашого великого земляка Ігоря Сікорського, створюються нові виробництва вертольотів різного класу. Секретар РНБО України нагадав, що усьому світові відома продукція потужного підприємства «Мотор Січ», «але останнім часом в країні вже створено шість нових підприємств з виробництва легких вертольотів».

«Лише в Київській області ми сьогодні побували на двох таких виробництвах», – додав він.

За словами О. Турчинова, молоді перспективні конструктори та інженери створюють легкі багатоцільові вертольоти, «які можуть використовуватися у прикордонних військах, в ДСНС для знаходження та локалізації надзвичайних ситуацій, для розвідки та виконання бойових завдань тактичного рівня у Збройних Силах тощо».

Вітчизняні вертольоти здатні допомогти розв’язати великий спектр військових та цивільних задач

Використання новітніх вертольотів вітчизняного виробництва для потреб як безпекового, так і цивільного сектору країни – надзвичайно перспективно. В Україні вже створено шість нових підприємств з виробництва легких вертольотів. Лише в Київській області таких виробництв – два. Дивіться самі.

Опубліковано Олександром Турчиновим П'ятниця, 3 серпня 2018 р.

«Але крім сектору безпеки і оборони, вертолітне виробництво є дуже перспективним напрямом для цивільного сектору. Легкі вертольоти – мобільні та швидкі, можуть розв’язувати проблему транспортного сполучення, – сказав він. – І настав час подивитися на вертоліт як на звичайний та ефективний транспортний засіб».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають