9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Фрегат “Гетьман Сагайдачний” тренувався відбивати удари протикорабельних крилатих ракет (фото)

Нещодавно флагман ВМС ЗС України фрегат “Гетьман Сагайдачний”, що вийшов з ремонту, днями відпрацював навчально-бойові вправи з застосуванням артилерійської зброї, серед яких захист корабля від ураження протикорабельними ракетами.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Повідомляється, що метою заходу було тренування корабельного бойового розрахунку під час відбиття ударів крилатих ракет противника. Отримавши сигнал про опромінення корабля головкою самонаведення ракети, екіпаж флагману національного флоту, за сигналом “Бойова тривога”, виконав постановку пасивних радіоперешкод.

Водночас, створивши маскуючий фон, фрегат виконав маневр ухилення від заданого курсу, що в бойовій обстановці повинно дезорієнтувати радіолокаційну головку самонаведення та перенаправити її з корабля на хибну ціль.

blank
Фрегат “Гетьман Сагайдачний” ВМС ЗС України під час випробувань “Нептуна” 27 квітня 2020 року

Відзначається, що за результатами відпрацювання завдань та відповідно до матеріалів об’єктивного контролю, було відмічено високий рівень підготовки особового складу корабельних бойових розрахунків під час захисту корабля від високоточної зброї противника.

blank
Фрегат “Гетьман Сагайдачний” ВМС ЗС України під час випробувань “Нептуна” 27 квітня 2020 року

Нагадаємо, нещодавно фрегат “Гетьман Сагайдачний” також брав участь у вогневих випробуваннях крилатих протикорабельних ракет Р-360 ракетного комплексу РК-360МЦ “Нептун”, що проходили з 27 по 29 квітня 2020 в Одеській області на полігоні “Алібей”. Ці льотні випробування проводились зі створенням реальних радіоперешкод для головки самонаведення ракети.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають