9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Фото: Військовослужбовці батальйону ім.Кульчицького отримали нові бронеавтомобілі «Варта»

Автопарк 1-го батальйону оперативного призначення резервістів імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького 27-ї бригади Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України поповнився новою військовою технікою. Чотири спеціалізованих бронеавтомобіля «Варта» встали на озброєння батальйону для виконання службово-бойових завдань на сході нашої держави.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Зроблено в Україні.

«Від імені керівництва нашої частини хочу подякувати всім, хто підтримуєбригаду та наш славетний батальйон, сприяючи його розвитку. Своїми подвигами у зоні АТО військовослужбовці вписали в історію Національної гвардії не одну сторінку розповідей про героїзм та мужність. Переконаний, що ви і надалі будете виконувати бойові завдання на високому рівні» – звертаючись до присутніх, сказав командир 27-ї бригади полковник Роман Леонович.

Техніку нацгвардійці отримали завдяки спільним зусиллям керівництва держави, командування Нацгвардії таза сприянням народного депутата України Андрія Антонищука. Він подякував своїм побратимам за сумлінну службу. Народний обранець переконаний, що завдяки бойовому духу батальйону, злагодженості у роботі та суспільній підтримці – скоро в Україні запанує мир та злагода.

 

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають